Органи місцевого самоврядування у Тернополі сьогодні не святкують

Сьогодні Україна святкує День місцевого самоврядування. Тернопіль теж мав би приєднатися до відзначення. Але міський голова Сергій Надал відмінив усі урочистості.

У зв’язку з останніми подіями, які відбуваються в Україні міський голова Сергій Надал відмінив святковий концерт та святкування, повідомляють в міській раді. Напередодні очільник міста привітав усіх службовців з професійним святом та водночас закликав працівників органів місцевого самоврядування продовжувати відстоювати майбутнє країни на Майдані у Тернополі та Києві.

«Сьогодні, в дні Євромайдану, під час безпрецедентної суспільно-політичної кризи, органи місцевого самоврядування залишаються останнім захистом прав та інтересів громадян. Ми рухаємось в напрямку європейської демократії. Майбутнє нашої держави неможливе без самоврядування громад. Я вітаю усіх працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом та водночас звертаюсь до усіх з проханням продовжувати підтримувати Майдан у Тернополі та Києві. У ці дні вирішується доля України, наше майбутнє», – зауважив Сергій Надал.

-1 thoughts on “Органи місцевого самоврядування у Тернополі сьогодні не святкують

Коментарі вимкнені.