Орієнтовний порядок денний 16 сесії Тернопільської міської ради, запланованої на 28 липня

Орієнтовний порядок денний шістнадцятої сесії Тернопільської міської ради.

Всього внесено проектів – 343

 

НомерРозробникНазва проекту рішення
О.В.ПечільПро внесення змін до рішення міської ради від 19.08.2016р. №7/11/42 «Про затвердження списку присяжних»
В.О.ОстапчукПро внесення змін та доповнень до рішення Тернопільської міської ради від 30.06.2015р. № 6/60/27 «Про місцеві податки і збори»
В.О.ОстапчукПро внесення змін до рішення міської ради від 02.06.2017р. № 7/15/4 “Про затвердження угоди на співфінансування проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд веслувального каналу та будівництво центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» в м. Тернополі на 2017 рік”
О.П.ПохилякПро Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 30»
О.П.ПохилякПро надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській обласній громадській організації «Федерація панкратіону Тернопільської області»
Р.Д.ЛевчукПро надання в безоплатне користування (позичку) комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр» Тернопільської міської ради нежитлових приміщень
Р.Д.ЛевчукПро реорганізацію міських комунальних лікувальних закладів
В.І.СулимаПро втрату чинності рішення міської ради від 21.12.2004 року № 4/13/97 “Про надання пільг в оплаті за житло і комунальні послуги сім’ям загиблих воїнів-афганців”
М.М.КрутьПро надання в безоплатне користування майна комунальної власності
О.І.СмикПро внесення змін та доповнень в Положення про централізовану бухгалтерію закладів управління культури та туризму Тернопільської міської ради
О.І.СмикПро внесення змін в рішення міської ради від 16.12.2016 р. № 7/13/10 «Про Програму збереження культурної спадщини міста Тернополя на 2017-2020 роки»
О.І.СмикПро надання в безоплатне користування нежитлового приміщення
С.Є.ДобріковаПро зняття з контролю та перенесення терміну виконання рішень міської ради
С.Є.ДобріковаПро внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р.№7/13/218 «Про план роботи Тернопільської міської ради на 2017 рік»
Т.Г.БасюрськаПро встановлення коефіцієнта
Т.Г.БасюрськаПро встановлення коефіцієнта
Б.В.ЯсеновськийПро внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік
Н.В. Зелінка

С.В. Надал

Про затвердження Програми розвитку пластового руху в Тернополі на 2017-2020 роки
С.В. НадалПро внесення змін до рішень міської ради щодо відділу «Центр надання адміністративних послуг»
І.Г.МединськийПро внесення змін до рішення Тернопільської міської ради від 19.08.2016 р. №7/11/12 «Про Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м. Тернополі»
І.Г.МединськийПро впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті, незалежно від форм власності
І.Г.МединськийПро реорганізацію КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКАВТОТРАНС» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
В.В.МединськийПро надання в безоплатне користування майна комунальної власності
В.В.МединськийПро приватизацію об’єктів комунальної власності
О.І.СоколовськийПро передачу ½ частини житлового будинку за адресою вул.Є.Петрушевича,8 у спільну власність громадянам
О.І.СоколовськийПро надання дозволу на списання основних засобів
О.І.СоколовськийПро прийняття мережі зовнішнього освітлення за адресою вул. Микулинецька, 115 до комунальної власності міста
О.І.СоколовськийПро внесення змін до Статуту комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради
О.І.СоколовськийПро надання дозволу комунальному підприємству «Тернопільводоканал» на отримання овердрафту
О.І.СоколовськийПро прийняття зовнішніх мереж водопостачання та господарсько-побутової каналізації за адресою вул.Микулинецька,64 до комунальної власності міста
О.І.СоколовськийПро внесення змін до рішення міської ради від 12.06.2014р. №6/48/1
В.Й.БесагаПро звіт управління містобудування, архітектури та кадастру
Р.Д.ЛевчукПро звіт відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення
В.В.СтандретПро звіт відділу кадрового забезпечення
Т.Г.БасюрськаПро звіт відділу квартирного обліку та нерухомості
В.В.МединськийПро звіт управління обліку та контролю за використанням комунального майна
Н.З.ХодорівськаПро звіт відділу внутрішнього контролю
В.Л.КіблярПро визначення земельного масиву в районі примикання об’їзної дороги до автомобільної дороги Н02 Львів-Тернопіль тернополянам, які мають першочергове право на відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Тернопільської міської ради
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0476га за адресою вул.Лісова,4 гр.Лашкевичу І.Г.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0301га за адресою вул.Микулинецька-бічна,11 гр.Семененко О.А.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0058га за адресою вул.Спортивна гр.Бриндзак О.А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею до 0,0300га за адресою вул. Симоненка,1а ПАТ «Укртелеком»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0456га за адресою вул.Глибока Долина,1 гр.Візниці О.В.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0026га за адресою вул.Б.Хмельницького,21а гр.Качуровському В.А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0300га для обслуговування будівлі за адресою вул.Бродівська,44 ПМП «Лотос»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 2,0713га, наданої в користування Тернопільській обласній організації Всеукраїнської спілки автомобілістів за адресою вул.О.Довженка
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Тернопільський міський ринок ЛТД»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0351га за адресою вул.Над Яром,3 гр.Свірському В.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0248га за адресою вул.Микулинецька,115/75 гр.Капелусь О.М.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Глибока Долина гр.Огінській Г.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул. Текстильна гр. Сливці Л.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0034га за адресою вул.Б.Хмельницького гр.Качуровському О.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0485га за адресою вул.Морозенка ФО-П Назаревич А.З.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 1,0081га за адресою вул. Текстильна ТОВ «Еверел»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0271га за адресою вул.Бродівська,31 гр.Фірман Б.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного (гр.Даньків М.В. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,2611га за адресою вул. Текстильна,44 гр. Якимцю Р.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,15га за адресою вул.Бригадна,27/1 гр.Гирилі О.М.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4500га для обслуговування 60-квартирного житлового будинку з гаражами-стоянками за адресою вул.Чумацька,1Б об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Явір»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1700га для обслуговування 40-квартирного житлового будинку з вбудованими гаражами-стоянками, промтоварним магазином, перукарнею, стоматологічним кабінетом, магазином «Меблі» за адресою вул.Тарнавського,11 об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Явір»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2370га для обслуговування 54-квартирного житлового будинку з вбудованим продовольчим магазином та гаражами-стоянками за адресою вул.Вільхова,6 об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Явір»
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Будного,23 (гр.Биньковський В.І. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0160га за адресою вул.С.Чарнецького,27 гр.Гайді О.А., Гайді Б.А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0027га за адресою вул.Багата,9 гр.Пастущак І.П., Пастущак А.Ю., Пастущаку В.Ю.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0128га за адресою вул.Набережна,2 гр.Пастущак І.П., Пастущак А.Ю., Пастущаку В.Ю
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000га за адресою вул.Козацька гр.Палюху В.В.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0400га за адресою вул.Живова,46 гр.Сокіл Д.Й.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0143га за адресою вул.Микулинецька,115/5 гр.Сичило О.Р.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400га за адресою вул.С.Будного,3Б гр.Пендлишаку І.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою вул.Золотогірська,28 (гр.Гуцало Г.Я. та інші)
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0676га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Острозького,23 ОСББ «Острозького,23»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0116га за адресою вул.Микулинецька,115/109 гр.Човнику О.І.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0514га за адресою вул.Ділова,9 гр.Лялюсь В.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0026га за адресою вул.Новий Світ гр.Дубровській Ж.І.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0033га за адресою вул.М.Паращука,2/1 гр.Рачкевичу Т.С.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою проспект Злуки,1 гр.Черкашину І.О.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0091га за адресою вул.Тісна,1 гр.Навойській М.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0083га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та стоянками автомобілів за адресою проспект С.Бандери,35А об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Степана Бандери,35А»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0030га за адресою вул.Тбіліська,7 гр.Теслі І.М.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0150га за адресою вул.Микулинецька,115/18 гр.Лазар Г.І., Лазару В.Д., Лазару Д.В.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0617га за адресою вул.Мирна,45 гр.Михайлишин Н.М.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 16.06.2016р. №7/9/45
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0034га за адресою вул.Микулинецька-бічна,10 гр.Топольницькому І.Е.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0029га за адресою вул.Спортивна гр.Соляну Р.І.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1024га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Березова,2 об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ТОВББЕР»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0518га за адресою вул.Стрімка,26 гр.Писарському М.І., Гаврилюку Р.Т.
В.Л.КіблярПро продаж земельної ділянки площею 0,1149га для обслуговування будівлі за адресою вул.Лозовецька,26 ФО-П Титарю В.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0236га за адресою вул. Микулинецька,115 гр. Пододворній О.Ю.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0149га за адресою вул.Микулинецька,115/11 гр.Винницькій Г.В.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0798га за адресою вул.Микулинецька,115/58 гр.Вербовецькій Г.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Дукельський А.П. та інші)
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Сухарський С.М. та інші)
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0308га за адресою вул.Микулинецька,115/61 гр.Павлечко М.Д.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3360га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. За Рудкою,1 ОСББ «Заруддя 1»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0154га за адресою просп.С.Бандери,56 гр.Чубатому О.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0123га за адресою вул.Микулинецька,115/141 гр.Буличу В.В.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000га за адресою вул.Приміська,5 гр.Котельник Є.В., Котельник Н.Г.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1720га для обслуговування 45-квартирного житлового будинку з вбудованими автостоянками та офісними приміщеннями за адресою вул.Б.Лепкого,6А об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Явір»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1665га за адресою вул.Київська,10д гр.Васьковській О. В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Лозовецька (гр.Усик Л.Г. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0030га за адресою вул.Лозовецька гр.Барану П.В.
В.Л.КіблярПро внесення змін до додатку до рішення міської ради від 26.04.2013р. № 6/31/99 «Про укладання договорів сервітуту» із внесеними змінами відповідно до рішень міської ради від 06.06.2013р. №6/34/84, від 12.07 2013р. №6/35/64, від 21.09.2013р. № 6/37/69, від 24.12.2013р. № 6/42/19, від 17.03.2014р. №6/45/125, від 25.04.2014р. № 6/47/190, від 12.06.2014р. № 6/48/58, від 28.10.2014р. №6/52/107, від 03.03.2016 р. №7/6/60, від 19.08.2016 р. №7/11/148
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0082га за адресою вул. 15 Квітня,15а ФО-П Мурадян С.С.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0560га за адресою вул.Микулинецька-бічна,10 гр.Метельській О.М.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,3167га за адресою вул. Поліська,2а гр. Ковальчук І.П.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 0,0212га, наданої в користування гр. Салавазі О.Л. за адресою вул. Протасевича,9
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0916га за адресою вул. Микулинецька,116 гр.Карачку Ю.А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0495га за адресою вул.Північна,6 гр.Тимошеку Я.О.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0009га за адресою вул. Руська,20 гр. Лесюк Л.Р.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,5110га за адресою вул. Енергетична – бічна,5а ТОВ «Фенікс 2017»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1034га за адресою вул.Піскова,7 гр.Білінській Г.Д.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0880га за адресою вул.С.Стадникової гр.Возьній Я.Д.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельних ділянок (гр.Зелінська Р.Р. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0214га за адресою вул.Канадська,2 гр.Кузіній О.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0035га за адресою вул.С.Стадникової,1 гр.Андрусишину М.О.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0325га для добудови адміністративних приміщень за адресою вул. Танцорова,7 комунальному підприємству «Тернопільводоканал»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0077га за адресою вул. Макаренка,4 гр.Калинець А.М.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1531га за адресою вул.Микулинецька,116б ТОВ «Терко Авто»
В.Л.КіблярПро внесення змін до рішень міської ради від 28.10.2014р. №6/52/189, від 15.02.2013р. №6/29/30
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0641га за адресою пров.Галицький гр.Гаврилюку С.В.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0723га за адресою вул. Тролейбусна,11д товариству з обмеженою відповідальністю «Добробуд»
В.Л.КіблярПро припинення права користування земельною ділянкою площею 0,2566га за адресою вул. М. Вербицького ТОВ «Компанія Добробуд»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,1978га для обслуговування 34-квартирного житлового будинку з продовольчим магазином за адресою вул. М. Вербицького,26 ОСББ «Вербицького,26»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Компанія Добробуд»
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 20.12.2016р. №7/13/80 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,12га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Смакули, управлінню Служби безпеки України в Тернопільській області»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,9440га для обслуговування багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями торгівлі, побуту, творчими майстернями та гаражами-стоянками за адресою вул. М. Вербицького,22 ОСББ «Вербицького,22»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0962га за адресою вул.Бордуляка,21 гр.Булат А.Т., Батіг Г.В., Вирозубу О.Б., Цаль В.Б.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 18.08.2015р. №6/61/144 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3000га за адресою вул. Гайова,33 гаражному кооперативу «Іскра»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0127га за адресою вул.Проектна,128а гр.Журавлю Ю.Г.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0054га за адресою вул.Проектна,128а гр.Журавлю Ю.Г.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0139га за адресою вул.Микулинецька,115/54 гр.Мулик В.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0807га за адресою вул.С.Стадникової,68а гр.Федченку А.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договорів земельного сервітуту за адресою вул.О.Довженка,6а ОСББ «Довженка,6А»
В.Л.КіблярПро втрату чинності рішення міської ради від 16.06.2016р. №7/9/103
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою бульвар Данила Галицького,10 ОСББ «Євродім Данила Галицького,10»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0025га за адресою вул.О.Довженка гр.Бойку М.С.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0300га за адресою вул.Збаразька,2а ФО-П Смовж Н.Ф.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,3000га за адресою вул. Тролейбусна,11д ТОВ «Монтажбудсервіс»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0027га за адресою бульвар С.Петлюри гр.Ткач О.І.
В,Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 15,8500га за адресою вул. Микулиненцька,116 товариству з обмеженою відповідальністю «Поділля-цукор»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,6080га за адресою вул. С. Будного, 1б гр. Гудимі В. Т.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0579га за адресою вул.Академіка С.Дністрянського,26 гр.Солтису Б.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0850га за адресою вул. Митрополита Шептицького ТОВ «Віп – Маркет»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,5520га за адресою вул. Бригадна Тернопільському національному економічному університету.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1000га за адресою вул.Піскова,4 гр.Небесній Г.Р.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1429га за адресою вул.Київська,16б приватному малому підприємству «Елена»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,8935га за адресою вул. Микулинецька,116 гр.Матковській М.Б.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,0340га за адресою вул. Чумацька гр. Пащенку В.П.
В.Л.КіблярПро продаж земельної ділянки площею 0,0060га для обслуговування будівлі торгівельно-побутового призначення за адресою вул.Л.Курбаса,4а ФОП Жеворонко В.В.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 15.02.2013р. №6/29/68 та від 16.08.2013р. №6/36/21
В.Л.КіблярПро продаж земельної ділянки площею 0,1870га, надану для обслуговування приміщення гаражів за адресою вул.Лук’яновича.8 гр. Кучеренку І.А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0303га за адресою вул.Лозовецька,9а гр.Трущенкову В.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул. 15 Квітня фізичній особі-підприємцю Вороні В.Я.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100га для будівництва та реконструкції існуючої зупинки громадського транспорту «вул. Карпенка» з об’єктом торгово-побутового призначення за адресою вул. Карпенка (до центру в районі буд. №22а) відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0153га за адресою бульвар Д.Галицького,1 ПМП «Модуль»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0330га, наданої для обслуговування нежитлової будівлі за адресою проспект С.Бандери,32а ТОВ «Конвалія СВЛ»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0025га за адресою вул.Новий Світ гр.Гринишину Я.В.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5485га за адресою вул. Лук’яновича, 8 ТОВ «Укрпрінт-Захід»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0033га за адресою вул.Новий Світ гр.Семеній Н.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0029га за адресою вул.Новий Світ гр.Предко С.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2400га за адресою вул. Є.Гріга,3 ФО-П Макуху А.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Тернопільська виробнича біологічна лабораторія»
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Сидора Голубовича (гр.Жук Т.Р. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0530га за адресою вул.Березова,27 гр.Цицику А.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0800га за адресою вул. Володимира Великого ФО-П Гнатіву Р.І.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 19.08.2016р. №7/11/74 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0645га за адресою вул.І.Котляревського,22 Тернопільське обласне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт добровільного пожежного товариства України»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0390га за адресою вул.Над Ставом,3 гр.Маціпурі К.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0610га за адресою вул.Піскова,7 гр.Білінському В.В.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2843га для будівництва та обслуговування культової споруди за адресою вул. Київська Помісній церкві євангельських християн-баптистів м.Тернополя
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0300га за адресою вул.Н.Яремчука,2Б гр.Павлик Н.П.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Далека,25 гр.Савківу М.Й.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0688га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Танцорова,9 ОСББ «Затишне +»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1316га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Броварна,12 ОСББ «Броварна 12»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0551га за адресою проспект Злуки ОСББ «Садове місто-2»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,30006га за адресою вул.Ак.Сахарова,6 Релігійній громаді «Релігійна громада свідків Єгови в місті Тернополі (масив «Сонячний»)»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0093га за адресою вул.Рєпіна,14а Тернопільській обласній організації Всеукраїнської спілки автомобілістів
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0300га, наданої для обслуговування нежилого приміщення магазину «Квіти» за адресою площа Героїв Євромайдану,6 ФОП Малику Д.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,0442га за адресою вул. Текстильна,28 ТОВ «Л.А.К»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1590га для обслуговування споруд торгових рядів за адресою вул.Живова,13 ТОВ «Сфінкс»
В.Л.КіблярПро надання в користування земельної ділянки площею 0,0265га за адресою вул.Тролейбусна,12а гр. Снігур М.В.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0746га за адресою вул. Київська,14а ТОВ «Бас-Маркет»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,3391га за адресою вул. Текстильна,28, гр. Поріцькому Б.П, гр. Поріцькому А.П.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,3107га за адресою вул. Подільська, 38 ТОВ «Бас-Маркет»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,1628га за адресою вул. Клима Савури,6 гр.Рубленик Л.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул. Митрополита Шептицького ФО-П Мельнику Ю. В.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1380га для обслуговування нежитлового приміщення магазину з подальшою зміною цільового призначення та реконструкцією під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими торгово – офісними, громадськими приміщеннями та творчими майстернями за адресою вул. Київська.7б ОК «ЖБК «Приватбуд»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Глибока Долина,19а гр.Качмарику Р.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0315га за адресою вул.Сидора Голубовича гр.Ільчук І.Б.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0019га за адресою бульв.Д.Галицького,1 гр.Абрамику П.Я.
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Живова,11б (гр.Філіпюк Н.А. та інші)
В.Л.КіблярПро передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0700га для розташування та обслуговування магазину автозапчастин з пунктом автотехсервісу та міні-баром за адресою вул. О.Довженка ПМП «Моноліт – Проект»
В.Л.КіблярПро надання в користування земельної ділянки площею 0.3664га для обслуговування дошкільного навчального закладу за адресою вул. Юності,9 Тернопільському дошкільному навчальному закладу №3 Тернопільської міської ради
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0111га за адресою вул. Кардинала Сліпого, 1 ФО-П Джуринському О.А., ПП «Перлина»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0038га за адресою вул. Й. Сліпого, 1 ФО-П Джуринському О. А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0085га для будівництва та обслуговування гаража за адресою проспект С. Бандери,77 гр. Семків Тарасу Петровичу
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 15.02.2013р. №6/29/40 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0848га за адресою вул.В.Стуса,4 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,00054га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул. Патріарха Мстислава, 2 гр. Зарудній Г. М.
В,Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0385га за адресою вул.Бродівська ТОВ «РКФ-Інвест»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0060га за адресою вул. Братів Бойчуків гр. Олексишину О.О.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0298га за адресою вул.Живова,9 ПМП «Партнер»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0058га за адресою вул.Живова,9 ПМП «Партнер»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Проектна,273 гр.Вовчуку В.Л.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 20.08.14р. №6/50/71 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,7065га за адресою вул.15 Квітня-Ак.Сахарова, яка перебуває в оренді ТОВ «Компанія Добробуд»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026га за адресою вул.О.Довженка гр.Філяровській А.Ю.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0491га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Вояків дивізії «Галичина»,3 ОСББ «Довга,3»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0630га за адресою вул.В.Стефаника,27 гр.Петришину І.І.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0110га  за адресою вул.Микулинецька,115/113 гр.Павук С.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Протасевича  гр.Процику М.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,0848га за адресою вул. Текстильна,30а ПрАТ «АБНПВ Корпорація»Терно-КОРС»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0249га за адресою вул.Урожайна,11б/1 гр.Яценко Н.М.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0758га для обслуговування нежитлового приміщення за адресою вул. С. Качали, 7 гр. Гавриляк Л. О.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4918га за адресою вул. Тролейбусна,5 гр. Луб’янецькому Б.Б.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0488га за адресою вул. Глибока,19 Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Тернопільській області.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.І.Рєпіна, 14а Тернопільській обласній організації всеукраїнської спілки автомобілістів
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0449га за адресою вул.15 Квітня, 2вТОВ «Люкс»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030га за адресою вул.Текстильна гр.Бліндар Г.Й.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4566га під будівництво храму Св.Миколая  з парафіяльним будинком та притулком для сиріт за адресою вул. Яреми релігійній громаді «Парафія Святого Миколая Чудотворця Архієпископа Мирлікійського»міста Тернополя Тернопільсько-Бучацької єпархії УПЦ Київського патріархату
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею до 0,6863га за адресою вул.Гайова,47 ДП «Західдорвибухпром» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0906га  за адресою вул.В.Стефаника,25 гр.Партак О.П.
В.Л.КіблярПро продаж земельної ділянки площею 0,0030га, надану для обслуговування будівлі, торгового павільйону за адресою вул.Чалдаєва,1а  ФОП Лебедович С.Б.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2512га за адресою вул. С. Будного, 4а ТОВ «Білий Замок»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,0402га за адресою вул. С. Будного, 4а ТОВ «Білий Замок»
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних за адресою вул.Лучаківського  гр.Корпан В.І. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0122га за адресою вул.Овочева гр.Воропай О.О., Воропаю О.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0100га для обслуговування торгового павільйону «Нізон» за адресою вул.Живова,9д гр. Денис Н.В.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,7340га за адресою вул. Бродівська,44 ТОВ «Взуття»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0240га, наданої для обслуговування  будівлі універсального торгового комплексу за адресою вул.Київська,12а ФОП Малику Д.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0721га за адресою вул.Хутірська гр.Комбулю Т.С.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 19.08.2016р. №7/11/145 «Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0350га за адресою вул. 15 Квітня ФО-П Вороні Г.В. та ФО-П Шаповалюку І.О.»
В.Л.КіблярПро поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,5700га за адресою вул.Є.Коновальця ТОВ «Житло»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 8,7300га, наданої в користування ТзОВ «Тернопільбуд» за адресою вул.Київська – Генерала М.Тарнавського
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 2,2370га, наданої в користування ТОВ «Житло» за адресою вул. Довженка
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0034га за адресою проспект С.Бандери,38 ТОВ «Тернопільбуд»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 1,8624га, наданої в користування ТзОВ «ВВС-Буд» за адресою вул.Глибока,19
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,4000га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Є.Коновальця,23 ОСББ «Коновальця,23»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 2,0510га, наданої в користування товариству з обмеженою відповідальністю «Житло» за адресою вул. Микулинецька
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,3803га за адресою вул. Гайова,8А ПП «Тернопіль-Сервісбуд»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0412га за адресою вул.М.Коцюбинського,13 гр.Міляну П.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0226га за адресою вул.Над Ставом гр.Плішка Н.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій рекреаційного та природоохоронного призначення
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,3825га за адресою вул. Текстильна   приватному підприємству «ДЖІ ЕМ»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,6781га для обслуговування  нежитлових будівель та споруд адресою вул. Бродівська,5  Тернопільській обласній раді
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Проектна,150 гр.Наконечній Д.І.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1093га за адресою вул.Ломоносова,54  гр.Чурі Ю.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0078га для обслуговування торгово-офісного приміщення за адресою вул.Коцюбинського,5 гр.Крижанівському А.І.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0630га  за адресою вул.Академіка С.Дністрянського,7 гр.Жовнич В.П.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0350га за адресою вул.Ю.Федьковича,8 гр.Ющєвій О.О., Піддемі А.О., Філик Т.П., Філику В.В., Дутці Н.П., Дутці Є.С.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0024га за адресою вул.Тбіліська гр.Королю С.Л.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0162га  за адресою вул.Микулинецька,115/125 гр.Абрамовичу В.В.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0400га за адресою вул.У.Самчука,16 гр.Суховолець І.О.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0271га за адресою вул.Циганська,12 гр.Микитюку Р.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3500га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою бульв. Д.Вишневецького,1 ОСББ «Вишневецького 1»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1820га, наданої для обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів з мийкою за адресою вул.Г.Тарнавського,3а ФОП Садівнику О.Р.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення загальною площею 1,6526га за адресою вул. Чернівецька,44б приватному підприємству «МВМ»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту для влаштування та облаштування трансформаторної підстанції за адресою вул. Смакули ФО-П Матлі А. М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0800га за адресою вул. Текстильна.34а/45 гр. Федорчук Л.М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0050га для обслуговування павільйону по торгівлі продуктами харчування за адресою вул.15 Квітня ФО-П Дахим Є.Й.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0114га за адресою вул.Танцорова,33  гр.Горніцькій С.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Глибочанська,16 (стара назва Глубочанська) гр.Кінаху П.І., Пушкар Н.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0385га за адресою вул.Зелена,14 гр.Яремі Н.І.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0185га за адресою вул.Приміська,13 гр.Чайнюк О.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5320га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Лук’яновича,2 ОСББ  «Лук’яновича 2»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00075га за адресою проспект Степана Бандери гр. Цируль Ю.П.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5270га для обслуговування викупленої нежитлованої будівлі з перебудовою під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та окремо стоячим  гаражем манежного типу (паркінгом) за адресою вул. Б.Лепкого,2  ТОВ «БІЛДІНВЕСТ-ГРУП»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 1,0462га для обслуговування викуплених будівель та споруд з перебудовою під багатоквартирний житловий будинок з  вбудовано прибудованими приміщення громадського призначення, окремо розміщеними гаражами для легкових автомобілів та влаштування проїзду загального користування. за адресою проспект С.Бандери,83  приватному підприємству «Креатор-Буд»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1663га для обслуговування існуючих нежитлових приміщень за адресою вул. Є.Коновальця,4  ОК «Торгівельно-побутовий комплекс Є.Коновальця 4»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0205га  за адресою вул.І.Репина гр.Балабану В.С.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3142га під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.С.Будного управлінню Служби Безпеки України в Тернопільській області
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою вул.Родини Барвінських гр.Морозу І.О.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 1,3032га за адресою вул. Спортивна, 3 ТОВ Спортклуб «СМОК»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4084га  за адресою вул.Глибока Долина,14 гр.Башті І.С.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5110га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Лепкого,3 ОСББ «Лепкого 3»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3660га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Братів Бойчуків,5 ОСББ «Братів Бойчуків,5»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0024га за адресою вул.Тбіліська,7 гр.Карпюк М.К.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0026га за адресою бульвар Т.Шевченка,33 гр.Собчуку А.Г.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0230га за адресою вул. Живова,1а гр.Дерецькій М.Р.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1895га за адресою вул. Заміська,16 гр. Чубатому В.П.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0129га за адресою вул.Наливайка,7 гр.Мазурчак Н.І.
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0619га за адресою вул.Достоєвського,2 гр.Фесенко М.С., Фесенко Л.С., Фесенку В.Ф.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0255га  за адресою вул.Чумацька гр.Френдію В.Д.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0020га за адресою вул.О.Довженка гр.Думичу О.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0596га за адресою вул.Молодіжна,20 гр.Поворозник М.В.
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Спортивна (гр.Цимбалюк І.І. та інші)
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га  за адресою вул.Білогірська,12 гр.Гнатюк І.С.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0250га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. М. Вербицького, 26а ТОВ «ЕНЕРГО-ПЛЮС»
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0031га за адресою вул.С. Стадникової, 1а  гр. Гуцалюк Т. Л.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,1471га за адресою вул. 15 Квітня ПП «Продекспорт»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0030га за адресою вул. Чалдаєва, 2 гр. Юник О. І.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0322га за адресою проспект Степана Бандери,24/1 гр. Яремі А.П.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,04га за адресою вул. Гайова, 21а  Прокопенку А. А.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0110га для обслуговування блокованих котеджів на 17 квартир, житлового комплексу з приміщеннями торгівлі, побуту та гаражами за адресою вул. М. Вербицького, 14 ОСББ «Котедж 2010»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0254га за адресою вул.Микулинецька,115/237 гр.Чарношу В.Б.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500га для розширення території по обслуговуванню павільйону прийому склотари за адресою проспект Злуки,25  ТОВ «Універсам Текстерно»
В.Л.КіблярПро затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,23 (гр.Терещук М.В. та інші)
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,23 (гр.Герасимова О.П. та інші)
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0143га  за адресою вул.Микулинецька,115/52 гр.Третяку В.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0580га за адресою вул.Микулинецька,115/166 гр.Дячоку С.С.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0100га за адресою вул. Гагаріна гр. Ковальчуку В.І.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,0035га за адресою вул. Збаразька, 7а гр. Козак Н.Б.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,1118га для обслуговування 40-квартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими адміністративно-торговими приміщеннями за адресою вул. І.Підкови,10 ОСББ «Щаслива Підкова»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0027га за адресою вул.Спортивна гр.Бошкевичу В.П.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0514га  за адресою вул.Микулинецька,115/57 гр.Лукашову П.С.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0746га за адресою вул.Урожайна,5 гр.Мельнику В.М.
В.Л.КіблярПро внесення змін до додатку 1 рішення міської ради від 20.12.16р. № 7/13/217 «Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради «Про затвердження Програми використання та охорони земель у місті Тернополі на 2016-2018 роки»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0227га для  обслуговування житлового будинку за адресою вул. Ю.Словацького,4 гр. Венгринович О.А.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0189га за адресою вул.Микулинецька,115/9 гр.Бегош Н.Б.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0139га  за адресою вул.Микулинецька,115/24 гр.Чорному Н.Б.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.О.Довженка (гр.Дармограй Н.М. та інші)
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,7000га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Вербицького,12 ОСББ «Вербицького,12»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0550га для будівництва та  обслуговування культової споруди за адресою проспект Злуки релігійній громаді «Парафія Вознесіння Господнього» м.Тернопіль Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ КП
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га за адресою вул.Молодіжна,38 гр.Мотеліцькому М.В.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0025га за адресою вул.Спортивна,5 гр.Борецькому А.Б.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0276га для будівництва та обслуговування церковно-причтового будинку допоміжного призначення для Храму Святого Великомученика Пантелеймона УПЦ КП за адресою вул. Будного
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1339га за адресою вул. Шпитальна,4  Тернопільському міському комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2200га за адресою вул. Князя Острозького,6 Тернопільському міському комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0686га за адресою вул.Я.Стецька,17 гр.Костюк О.В., Костюку Ю.Б., Цюприк Ю.Б.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 04.04.2017р. №7/14/132 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2970га за адресою вул. Багата,7 Тернопільській школі допризовної підготовки Тернопільської міської ради»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0347га за адресою вул.Микулинецька,115/247 гр.Жильченко А.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0321га за адресою провулок За Рудкою,6 гр. Прокопенко В.П.
В.Л.КіблярПро втрату чинності рішення міської ради від 18.12.2014р. №6/54/111 «Про надання земельної ділянки площею 3,0185га за адресою вул. Текстильна, 5 ПАТ «Тернопільський завод штучних шкір «Вінітекс»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,1875га за адресою вул. О.Довженка,6  ПАТ «Тернопільавто»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0612га за адресою пров.Садовий,1  гр.Донченку А.С.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0785га за адресою вул.М.Глінки,38 гр.Кійко Л.С.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Проектна,144 гр.Дідику В.І.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0139га за адресою вул.Микулинецька,115/101 гр.Бучок Г.С., Бучок В.І.
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 04.04.2017р. №7/14/113
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді обслуговуючого кооперативу «Гаражний кооператив «Київ»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0064га за адресою вул.Сонячна,40 гр.Амаргіоале В.Д.
В.Л.КіблярПро передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0887га за адресою вул.Глубочанська,44 гр.Гайді І.Я.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на поділ земельної ділянки загальною площею 0,4379га за адресою вул.Текстильна,28, яка перебуває в оренді ТОВ «Л.А.К»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0394га за адресою вул.Шпитальна,27 гр.Дебеловій Т.В., Драчук Г.В.
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо вуідведення земельної ділянки площею 0,0501га  за адресою вул.Польова,23 гр.Сергеєвій О.Н., Сергеєвій Ю.О., Сергеєву П.О.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0023га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Багата,9а гр.Брикса О.Л.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею до 0,0024га за адресою вул. М. Вербицького, 4 гр. Мандзію Л. М.
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Ракович І.В. та інші)
В.Л.КіблярПро внесення змін в рішення міської ради від 19.07.2005р. №4/16/86 «Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільська меблева фабрика» за адресою вул. Білецька,56»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6231га для обслуговування багатоквартирних житлових будинків за адресою вул.Київська,6А та вул. Київська,6Б ОСББ  «По вул.Київська,6А» та ОСББ  «Київська,6Б»
В.Л.КіблярПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5900га для обслуговування 142-квартирного житлового будинку за адресою вул. Громницького,2 ОСББ «Освіта»
В.Л.КіблярПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5021га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Лукачівського,2 ОСББ «Лучаківського,2»
В.Л.КіблярПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0144га за адресою вул.Микулинецька,115/112  гр.Химейчук Л.В.
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,2600га для обслуговування 38-квартирного житлового будинку з критими стоянками за адресою вул. Миру,1В ОСББ «Оберіг»
В.Л.КіблярПро надання земельної ділянки площею 0,1638га для обслуговування гаражів за адресою вул. М. Вербицького,24 ОСББ «Вербицького,26»
Різне

 

 

 

 

 

Недожогіна І.С., 40 41 27

Коментарі вимкнені.