Останній дзвінок-2015 у Тернополі або Кого улюблений урок до Америки довів?

Можу закластися, що щасливішими, ніж після свята Останнього дзвоника, школярі бувають рідко. Книжки повернули у бібліотеку, у табелях – всі оцінки, а попереду аж три місяці “волі”. Звісно, випускників це не стосується – у них ще два екзамени на ЗНО і вступ у вищі навчальні заклади. Сьогодні у Тернополі “винуватці свята” вражали святковими уборами, мудрими думками, якими вони поділилися з читачами “Погляду”. Словом, пишаюся своїми тернополянами на повну катушку! 🙂 Ось репліки кількох “жертв” мого диктофона:

Станіслав Врублевський, випускник 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Тернополя: “Готуюся стати абітурієнтом вузу, тому впродовж трьох наступних місяців літа активно поглинатиму нові знання. Сподіваюся вступити у Київський вуз з лінгвістичним спрямуванням, хочу бути перекладачем. Відпочинок теж планую провести на користь самоосвіти. Сьогодні ж ще посвяткуємо!”.

Даша Пруднікова, закінчила 10-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – її улюблений урок – англійська мова – аж до Америки довів: “Це був останній мій навчальний рік у школі №4 м. Тернополя, адже у серпні цього року переїду жити і навчатися у Сполучені Штати Америки. Тому сьогоднішній Останній дзвінок особливо особливе свято:) Червень і липень присвячу підготовці до життя у новій країні, хочу досхочу набутися з рідними і друзями. Минулий навчальний рік був дуже насиченим яскравими моментами, звісно, часом і складним”.

Ірина Ковальчик, десятикласницяТернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4: “Літо присвячу спілкуванню з друзями, відпочину перед досить складним навчальним роком, адже він буде випускним. Треба буде починати готуватися до іспитів.Втім, чіткого плану про спосіб відпочинку ще не маю, це буде спонтанно”.

Тамара Солтисяк, уже 11-класницяТернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4: “Планую дуже кльово провести літо-2015 – останнє літо перед студентським життям, де не буде вдосталь часу на відпочинок. Хочу піти у похід і покорити Говерлу”.

Валентина Висоцька з10-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4: “Цього літа планую багато відпочивати, наздогнати по шкільних предметах упущене, щоб знання були “у формі” в 11 класі. Увагу акцентуватиму на українській літературі, планую прочитати визначений вчителями список книг. Хотілося б знайти час і на зарубіжних авторів, зокрема прочитати антивоєнний роман Еріха Ремарка “На Західному фронті без змін”, психологічний твір про вчителів і учнів “Вверх по драбині, спускаючись униз”. У вересні 2014 року я тільки перейшла у школу №4, але вже відчула себе частиною великої родини, де вчителі – і наставники, і друзі”.

Ірина Кочан, учениця10-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4: “З наступного навчального року ми разом з ДашоюПрудніковою будемо навчатися в Америці – нас обралирік навчатися у США за Програмою обміну майбутніх лідерів “Flex”. Я поїду у м. ЧагрінФолс (штат Огайо), Даша – у м. Смітсбург в Меріленді. Буду там проводити презентації про Україну і Тернопіль перед американською публікою, хочу розповісти їм про наші традиції і красу. Цього літа планую багато подорожувати Україною – відвідати Карпати, Хмельницький, Львів, Київ, провести час з близькими”.

Мар’яна Боднар з10-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4: “Відпочинок – це запорука здоров’я, тому цього літа багато відпочиватиму. Буду багато читати літератури за шкільною програмою, які з різних причин не читала, але вважаю, що вони знадобляться на ЗНО та й у дальшому житті. Обов’язково поїду у Карпати, до Львова. У навчальному році, який сьогодні закінчився, брала участь в організації багатьох конкурсів, вболівала, пробувала визначитися із вступом у вуз – вагаюся між юриспруденцією і медициною (терапевт або хірург)”.

 

Ірена Кропива

Фото автора

Коментарі вимкнені.