Перша електронна петиція до міської ради Тернополя набрала 250 голосів

Перша електронна петиція до Тернопільської міської ради набрала 255 голосів з необхідних 250. А це означає, що найближчим часом її повинні розглянути на засіданні виконавчого комітету або на сесії міської ради і оприлюднити відповідь.

Петицію подав тернополянин Ю.Суходоляк. У ній він просить забрати кіоск з парку Т.Шевченка у інше місце, адже за його словами той заважає руху велосипедистів.

Наразі на свої голоси чекають ще майже 15 петицій щодо облаштування окремих майданчиків для вигулу собак, ліквідації автобусного маршруту №25, щодо об’єднання ФК «Нива» та ФК «Тернопіль» та прохання забезпечити нічний транспорт.

««Електронна петиція» – особлива форма колективного звернення громадян. На сайті Тернопільської міської ради у розділі «Петиції» будь-хто може або подати власну петицію, або підтримати уже створену, – каже начальник патронатного відділу Максим Черкашин. – Протягом наступних двох днів петиція появляється на сайті і з цієї дати до трьох місяців на її підтримку повинно бути 250 голосів. Далі, за умови набрання цієї кількості голосів, петиція передається на розгляд виконавчого комітету або сесії Тернопільської міської ради».

Коментарі вимкнені.