Погані чоловіки є і в Тернополі

Розчаруваннями та матеріальними втратами завершилося знайомство 40-річної тернополянки з 42-річним чоловіком. Новий друг обікрав помешкання жінки. Про факт крадіжки потерпіла негайно повідомила працівників Тернопільського міськвідділу міліції.

Як розповіла жителька обласного центру, з її помешкання зникли сім найменувань золотих виробів загальною вартістю майже 25 тисяч гривень. Жінка також поділилася з правоохоронцями своїми підозрами щодо того, хто міг спокуситися на її власність. Міліціонери перевірили версіютернополянки і встановили, що до крадіжки дійсно причетний її знайомий.

Заперечувати своєї провини 42-річний тернополянин не став. Зізнався – в момент, коли був у квартирі жінки, витягнув зі сховку золоті прикраси (ланцюжки, підвіски, каблучки). Частину краденого здав у ломбард, решту – продав невідомому.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), – повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.