Поліцейські у Тернополі “трясуть” громадські місця

Працівники поліції обходять вулиці, залізничні вокзали, автостанції, збільшено кількість патрулів у нічний час поблизу розважальних закладів.

Ретельно перевіряються і повідомлення громадян про правопорушення та підозрілих осіб помічених на вулицях міста. Під час такого відпрацювання працівники поліції припинили незаконну торгову діяльність двох іноземців.

Повідомлення про двох невідомих, які торгують на вулиці у Тернополі різним крамом, надійшло на лінію «102» від жителя обласного центру. Працівники групи швидкого реагування вихали на місце події та виявили там двох чоловіків, які роз’їжджаючи на власному авто, продавали посуд. Торговців доправили до відділу поліції для з’ясування усіх обставин.

Правоохоронці встановили, що обоє чоловіків – громадяни Молдови, на території держави перебувають законно. Однак незаконні торги їм довелося припинити. За торгівлю з рук у невстановлених місцях промисловими товарами на іноземців складено адміністративний протокол. Згідно рішення суду вони сплатять штраф, а увесь посуд конфісковано.

Коментарі вимкнені.