“Полювання” на “Захід” законне, – податкова

4 липня “Погляд” писав, що у Тернополі триває сезон маски-шоу – податкова «трусить» усіх, хто причетний до роботи на cнековій компанії «Захід».

З самого ранку близько пів сотні чоловіків в камуфляжах та масках, група слідчих, проводять масовий обшук в квартирах працівників «Заходу», заблокували виробництво, проводять опитування, накладають величезні штрафи.

В.о. керівника компанії Сергій Соловей розповів «Погляду», що те, що вже не перший рік податкова чинить тиск на підприємство. Але те, що відбувається зараз – переходить всякі рамки закону, оскільки навіть оскаржити рішення в суді «Захід» немає змоги.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю за матеріалами УПМ ДПС у Тернопільській області роз’яснив, що податкова нікого не «трусить», а розслідує кримінальну справу  за фактом ухилення службової особи ТОВ «З»  від сплати податків в особливо великих розмірах за ч. 3 ст. 212 КК України.

Службову особу неодноразово викликав слідчий для вручення копії постанови про порушення кримінальної справи, однак і донині правопорушник ухиляється від явки до органів слідства.
Під час розслідування кримінальної справи проводяться першочергові слідчі дії. 4 липня цього року проведено обшуки в приміщеннях підприємства, а також за місцем проживання службової особи підприємства. Усі обшуки проведені на підставі рішень суду, які відповідно до чинного кримінально-процесуального законодавства не підлягають оскарженню.
До проведення обшуків залучено лише слідчих та оперативних працівників, а силові спецпідрозділи у цьому не брали участі. Жодного працівника податкової міліції у «камуфляжах» чи масках не було. Масові обшуки у квартирах працівників товариства не здійснювалися, обшукано одне приватне помешкання.
Усі слідчі дії проведені відповідно до вимог чинного законодавства. Робота підприємства не блокується, відпуск продукції жодним чином не припинявся.

 


-1 thoughts on ““Полювання” на “Захід” законне, – податкова

 • 09:33 | 5.07.2012 о 09:33
  Permalink

  Побільше слухайте коментарі податкової, прокуратури та міліції. Дивно що вони ще не сказали, що навпаки усіма силами допомагають розвивати виробництво “Заходу”!

  • 11:13 | 5.07.2012 о 11:13
   Permalink

   чесний коментар від zadyrko. Напевне і дійсно, ми просто неуважно дивимося новини на УТ-1: адже в нас триває тотальне ПОКРАЩЕННЯ! і цьому сприяє Сім’я, а нерозумний народ лише перешкоджає. Щодня тисячі задоволених підприємців пишуть листи в АП і податкову зі сльозами вдячності за послаблення податкового тиску на них і т.п. Дивіться УТ-1, заходьте на урядові сайти – там ще багато цікавого.

 • 11:58 | 5.07.2012 о 11:58
  Permalink

  Да, “покращують” життя всіма силами! Це ще раз доказує тільки те, що влада ніколи не рахується з потребами народу і його думкою! А лише витягує з нас всі соки!

Коментарі вимкнені.