Понад сотню вишитих картин, суконь та сорочок принесли на конкурс податківці Тернопільщини

Виставка-конкурс вишивки відбулася з нагоди Дня Незалежності у Головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області. Участь у конкурсі взяли працівники усіх територіальних органів Міндоходів в області. Загалом учасників було 42, вони представили на виставці більше сотні майстерно вишитих картин, сорочок та суконь, тож обрати переможців було надзвичайно важко. Проте Подяки та заохочувальні подарунки отримали усі учасники.

Почесне перше місце журі присудило працівниці адміністративно-господарського управління ГУ Міндоходів у Тернопільській області Богдані Мельничук, вона представила на конкурсі півтораметрову картину «Жозефіна», яку вишивала кілька років.

Друге місце отримала працівниця Тернопільської ОДПІ Любов Сідельцева, яка принесла на виставку майже два десятки своїх вишитих робіт.

А третє місце присудили головному державному інспектору інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у Тернопільській області Марії Гуль.

На нагородження переможців, яке відбулося у переддень свята Незалежності України, працівники Міндоходів області прийшли у вишитих сорочках та сукнях, тож окрім найкращої картини, журі обрало також найкращий український стрій. Одностайним рішенням першим місцем судді відзначили вишиванку першого заступника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Марії Мельник.

«Приємно, що серед наших працівників давнє традиційне українське мистецтво вишивки є дуже популярним. Майстерність картин, представлених на конкурсі, та їх кількість мене надзвичайно вразила, ми не очікували, що буде так багато робіт, – зазначив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець. – Головною метою цієї виставки-конкурсу, на мою думку, було привернення уваги наших працівників до національної вишивки, костюма, які звеличують дух українського народу, підкреслюють його давнє коріння та славу та виховують високі патріотичні почуття в серці кожного українця».

Коментарі вимкнені.