Попередні списки ДВК по 165 окрузі – люди навіть не догадуються, що вони у якійсь партії

До редакції «Погляду» звернувся житель одного із сіл Зборівського району, який виявив своє ім’я у членах ДВК та ще й під «КМКС» Партія угорців України. Чоловік, який звернувся, просив не називати його ім’я, адже села невеликі і він не хоче мати проблем.

Нам вдалося отримати декілька листків із списку людей по ДВК №165. Тут спостерігається дуже цікава картина, адже, наприклад, уся партія вищезазначених угорців не знає української мови (!). Причому напроти цієї партії записані жителі Зборівського району, які угорської у житті не чули, а от по-українськи все життя говорять.

У списках є безліч помилок. Зокрема, по порядку на одну ДВК записана одна і та сама людина (ідентичні адреса і дата народження), але подана вона від різних партій. Такі співпадіння можна спостерігати між партіями «Союз» і  фракцією Партії регіонів, Християнсько-демократичною партією і Ліберальною партією.

Цікавим є спостереження, що 90% усіх записаних мають досвід роботи у ДВК. Виходить, що партії радикально збираються міняти своїх представників у дільничо-виборчих комісіях.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.