Правий Сектор береться за владу у Тернополі
Самооборона Майдану Тернопільщини та Правий Сектор беруть контроль за владою.
Завтра, 11 березня, о 11:00 год. біля приміщення Тернопільської ОДА відбудеться їхня спільна акція.
Самооборона Майдану Тернопільщини та Правий Сектор беруть контроль за владою.
Коментарі вимкнені.