“Правий сектор Тернопільщини” б’є на сполох

“Правий сектор Тернопільщини” розповсюджує відкритий лист прокурору Тернопільської області Юрію Гулкевичу та Начальнику УМВСУ Василю Облещуку. Активісти просять тримати на контролі ДТП за участі правоохоронця, внаслідок якої загинув 19-річний хлопець. 

У ніч з 7-го на 8-ме липня 2014 року на дорозі між селами Стриївка-Киданці було виявлене тіло 19-ти річного мешканця с. Стриївка Миколи Б.
Зі слів знайомих, інших мешканців сіл Стриївки та Киданець молодого чоловіка збив автомобіль за кермом якого знаходився дільничний міліціонер, що проживає в одному з цих сіл Степан С. Винуватець трагедії з місця пригоди зник.

Друзі загиблого, які його виявили майже через годину після трагедії, стверджують, що потерпілий на момент виявлення ще подавав ознаки життя (проступав пульс, проявлялось самостійне дихання). По приїзді швидкої допомоги, лікарі констатували смерть потерпілого.

При огляді місця події, встановлено, що гальмівний шлях автомобіля становив не менше 35-40 метрів, сліди волочіння тіла наявні на протязі ще 10-х метрів. Судячи з побіжного огляду, наїзд трапився на зустрічній до руху транспортного засобу смузі.

Пригода обростає іншими деталями та подробицями, які дають підстави для підозри у навмисному вчиненні ДТП.

Громада с. Стриївка обурена зволіканням при проведені розслідування та намаганнями окремих міліцейських функціонерів приховати справжню картину й винуватців пригоди.

Вимагаємо усестороннього, об’єктивного та незаангажованого розслідування даної трагедії. Застерігаємо від будь-якого втручання у хід розслідування з метою псевдо захисту «честі мундиру»!

Лідер “Правого Сектору” Тернопільщини Василь Лабайчук

-1 thoughts on ““Правий сектор Тернопільщини” б’є на сполох

  • 21:34 | 9.07.2014 о 21:34
    Permalink

    Для чого звертатись до такого прокурора,його треба гнати в шию, а тоді буде проводитись розлідування,про який контроль йде мова?????? Це прокурора треба контролювати в його бездіяльності та незаконних діях!!!!!!!

Коментарі вимкнені.