Президента просять допомоги знайти воїна АТО Флисту Юрія

Реагуючи на прохання жителів Зборівського району Флистів Зенновія та Галини (батьків), фракція ВО «Батьківщина» ініціювала звернення на сесію Зборівської районної ради щодо встановлення місця знаходження воїна АТО – Флисти Юрія Зіновійовича.

Батьки Юрія вже майже два місяці не можуть отримати жодної інформації про місцезнаходження свого сина. У районному та обласному військоматах відповіли, що жодної інформації про Флисту Юрія Зіновійовича не мають. Бійці, з якими служив Юрій, розповіли батькам, що під час однієї сутички, їх сина бачили в БТР, він був контужений. За деякий час, коли активний обстріл закінчився, бойові товариші повернулися за Юрієм, але в БТР його не було. Оскільки тіла бійця не знайдено, можна сподіватися, що Юрій – живий, можливо, в полоні ворога… Натомість, за інформацією розміщеною на сайті Міністерства оборони України Флиста Юрій Зіновійович загинув 15 жовтня 2014 року під час бою на блокпосту № 32  біля села Сміле Слов’яносербського району Луганської області на Лисичанській трасі. Крім того на сайті Президента України розміщений Указ № 838/2014   про нагородження учасників АТО, в тексті якого вказано, що Флиста Юрій Зіновійович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ-го ступеня посмертно.

З огляду на це, депутати Зборівської районної ради звернулися Президента України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України. Депутати просять: «…надати посильну допомогу у встановленні місцезнаходження Флисти Юрія Зіновійовича, 14 квітня 1986 року народження, уродженця села Курівці Зборівського району Тернопільської області, призваного до Збройних сил України по мобілізації Зборівсько-Козівським об’єднаним районним військовим комісаріатом в серпні 2014 року», – резюмує звернення Зборівської районної ради.

Коментарі вимкнені.