Про сакральну мету, яку знає Генштаб і ФСБ та що не поділили Надал з Кайдою. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!
Хотілось би почати з радісної заупокійної новини, бо, принаймні, так її поширили сьогодні в інтернетрях, що аж усі небайдужі громадяни затримали подих : невже – правда смердить, невже – в Москві, невже – воно… Але, виявилось, що то треба подих затримувати мешканцям Масквабада. Газ виявився звичайним сірководнем. А шкода.
1. Сьогодні х@йло, котре відкопало сокиру війни, бігало з нею по периметру нашого кордону і гострило мантачкою лезо. Після чого поперлося до Пекіну на саміт АТЕС, де вело себе, ясна річ, як х@йло. Спочатку заявило, що весь постсовковий простір – його територія, а воно на ній типу звєрь із прайдом; і, якщо раптом хтось подумає інакше, то він завоює і його територію. Невідомо, що воно б ще там казало, але тут із-за рогу міжнародної політики вигулькнув Барак Хусейнович, і х@йло сховалося в якусь ізольовану політичну нішу. Подарувало китайському керманичу смартфон “маде ін чайна”, а на його привітання “Ні хао!” – зреагувало одразу всіма своїми душевними фібрами і довго ображалося в туалеті. Через що спізнилося до знимки зі світовими лідерами. А до протокольного сніданку приперлося одягнене в традиційний китайський костюм (де тільки встигло поцупити?), чим звалило з ніг етикет, протокол і церемонію. Що для китайців , та і для Сходу, взагалі, є дуже важливим. Ну, світові лідери не лишили це поза увагою і прозоро натякнули х@йлу, що на саміті в Австралії хочуть зустрітись у форматі G-19.
2. Наші вояки на Сході відбивали всі атаки ординців і готові були гнати окупантів геть, але…В нас є якась своя церемонія дотримання протоколів, сакральну мету якої, знає, хіба що Генштаб і ФСБ РФ.
3. НАТО, нарешті, з подачі місії ОБСЄ, визнало, що Х@йлостан таки перекидає в Україну живу силу і техніку.Генпрокуратура Х@йлостану тут же відреагувала на це і визнала дані про живу силу ( тобто вже неживу) державною таємницею. А їхні брехлоньюси стали поширювати дезу про наміри легалізувати проституцію в Україні. Типу: продажна любов врятує економіку. Наше МВС відповіло, що воно кришувало, бр-р, тобто боролось, бореться і буде боротись із продажною любов’ю. І от в мене питання: то може, почали б із боротьби з продажною любов’ю до Москвабада? Ну, хоча б обклали податком яким москвофіліських проституток…
4.Генпрокурор викликав на килим міністра енергетики Продана. Ведуть мову про тепло, електрику і вугілля з ПАР. То – версія для преси. Мабуть, насправді вирішують з ким краще партнерити вугілля і пускати з димом бюджет: з кланом Мандел, чи Ахметова.
5.А в нашому файному місті не все так складно. Хоча є і свої нюанси. Он Надал і Кайда чогось там не поділили. Чи то соток, чи то відсотків. Але обидвоє найняли жовтих піартехнологів, проплатили відра з чорним піаром і поливають одне одного, наче надворі не післяДмитра, а поливаний понеділок.
6.Акція озеленення перекинулась із міста на периферію. Всі так захопились відновленням лісів, що в мене склалось враження, що в нас кожен другий сільський голова – лісовик, чи, просто, фанат Лесі Українки. Садитимуть хвойні, листяні, мішані, а найбільше, звичайно, – липових порід дерев.Найкреативніші в цьому плані мешканці села Романівка. Садитимуть фундук. І що такого, – спитаєте. А такого : фундук – то та сама ліщина , котра родить золотаві лісові горішки. Тільки ліщина на ринку – по 15-20 грн. за саджанець, а фундук через мережу держзакупівель- по 120. Отакі горіхи.
7. Файномістянські маршрутки (ну скільки ще треба і чого?) і далі добивали шансоном і якимсь немислимим хамством водіїв.Водій 13 , він такий з підбитим (мабуть) оком, вирішив, що він може обкласти мене кацапським матом за те, що я змусила його везти безкоштовно (жах який!) глухонімого хлопчика. Але найбільше в цій ситуації добили люди. Байдужістю.
8. І ще одне файномістянське. Який спринтер виставив світлофор на вул Злуки біля “Універсаму” на 18 секунд? Це я до того, що нічого потім, коли не дай Боже, що трапиться звинувачувати вселенську містику і геомагнітні зони. За 18 секунд там здоровій людині неможливо перейти дві смуги. А коли ти мама з візочком, чи старша людина – і поготів.
Ось так, дорогі мої файномістяни, минув цей день. Були в ньому і інші події. І гривня стрибнула на відмітку 15.90. Але то ще не межа для файної валюти, чи не так? Побажаймо собі, щоб ліси у нас були заліснені, ставки – зариблені, поля – заполені, а чиновники – відлюстровані. І хай ніяке х@йло не зіпсує нам завтрашній день! Все буде добре!

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.