Про своє весілля, що увійде в Книгу рекордів Гіннеса, згадував Андрій Мацевко у Тернополі

– Шановні гості, доброго вечора, – вітається герой талант-шоу “Х-фактор” та Ютубу Андрій Мацевко з пуьлікою. – Мене знає не тільки вся Україна, мене знає вся Європа!

Близько години у ніч на 15 червня він “тримав зал” у шаленіючому настрої. Публіка натомість обдаровувала Андрія вигуками та оплесками з першої хвилини виступу. Жодного гостя не залишили байдужими чорна блискуча куртка хлопця, чорні сонцезахисні окуляри та непохитна віра гостя у те, що “зірка”.

Роботи – вище голови

На початку – кілька віршів і привітань. Публіка затягує славнозвісну “Смереку” у стилі “а-ля Мацевко”. Утім, він вирішує розпочати виступ із “Золота Карпат”. Під час виступу хлопець стає на коліна, цілує дівчатам руки, пожимає руки шанувальникам, танцює. Врешті витягує на сцену одну із “шанувальниць”. Закінчивши виступ, “зірка” радо фотографується зі всіма охочичими та роздає автографи, на деякі ще й ставить власний штамп.
Нагадаємо, у компанії Андрія Мацевка “відривався” Тернопіль під час святкування річниці проекту “Це що, четвер?” у міському клубі Holiday. Причому на приїзд “зірки” публіці довелося певний час зачекати, адже до нашого міста Мацевко потрапив лишень близько 1-ї ночі. Після виступу та фотосесії пробиваємося на інтерв’ю.

– У Тернополі – гарна публіка, яка мене гарно сприйняла, всім сподобалося, – каже Андрій Мацевко. – Виступ вдався.

На цей виступ, за словами хлопця, він приїхав зі столиці. Там він наразі й проживає, хоча сам – родом із Івано-Франківщини. Більшу частину часу проводить, складаючи власні вірші та пісні. Проте, чим заробляє на столичне життя, сказати відмовився.

– Мені хватає, знаєте, – каже Андрій. – Ви думаєте, що у мене нема роботи? У мене роботи – вище голови. Трішки важко розриватися між роботою і виступами. А ще – я хворів. Лікарі радили навіть не співати. Але якщо я людині пообіцяв, то як можу підвести?

Замовлення чоловік тепер отримує навіть на півроку наперед. Телефонують йому і з-за кордону. Але він іноземних мов не знає, тому таких запрошень не приймає. Та й каже, що не хоче зраджувати українському слухачеві та українські пісні.

– Напевне, це мені Бог дав такий талант, щоб я все те робив, – говорить Андрій Мацевко. – Бо я до “Х-фактора” віршів не писав, пісень. Після шоу я зійшов зі сцени, почав творити.

Увага не набридає

Виконавець свято вірить у своє творче майбутнє. “Народний артист України”, як він неодноразово назвав себе зі сцени, не зважає на критику. Каже, що багато хто його критикує через заздрість.

– Є багато людей, які пишуть, роблять начебто мої сторінки у соцмережах, пишуть від мого імені, – продовжує Мацевко. – І дехто думає, що це правда. До речі, у мене нема власної сторінки у жодній із соцмереж. Я не маю на це часу. А те, що люди думають собі своє, то нехай собі думають.

Андрій Мацевко каже, що не боїться ходити вулицями. Та й на відміну він інших зірок не ховається від народу, а охоче спілкується з шанувальниками. Йому не набридає навіть надмірна увага до своєї персони.

– Знаєте, всі артисти ховаються, бо не люблять, щоб за ними люди бігали, фотографували, – каже Андрій. – А я, оскільки народ мене вибрав, постійно спілкуюся з людьми. Поважаю їх, і вони мене також.

Хоче виграти “Євробачення”

Виконавцеві, за його словами, навіть візиток не вистачає, хоч він і замовляє їх тисячними тиражами. Андрій просто роздає свої візитки усім охочим.

– Так, я ходжу тими дорогами, якими не ходить більше ніхто з артистів, – продовжує “зірка”. – Люди іноді дивуються і непритомніють, як бачать мене у маршрутці чи потязі. Але я люблю, звик так. Хіба що мені набридне через три-п’ять років, тоді і я буду їздити автомобілем. Не можу, щоб не піти у магазин, не купити собі одяг. За мене цього ніхто не зробить.

Гість каже, що допомогти йому “пробитися” вже пропонували багато продюсерів. Однак він – “сам собі продюсер”. Тепер його мета – потрапити на “Євробачення”.

– Мені не треба ні англійської пісні, ні іншої, – переконує Андрій. – Я вийду з українською. Навіть зі “Смерекою” і стовідсотково перше місце займу! Ось, наприклад, цьогоріч від Росії виступали баби 80-ти років і посіли друге місце, а Гайтана – 15-те. Якщо я вийду, то свого доб’юся!

Закохався з першого погляду

Серце хлопця на превеликий жаль шанувальниць чи то пак – на радість за Мацевка – зайняте. Там, за словами виконавця, надовго “засіла” дівчина Роксолана. З нею він познайомився під час телешоу. Однак її виступу ніхто не зможе побачити, бо вона перелякалася на сцені і не заспівала.

– Коли ми познайомилися, це було, якби сказати, – перша любов, – каже Андрій. – І я сказав, що більше на жодну дівчину не гляну. Я люблю презенти дарувати. Завжди куплю їй те, що вона хоче.

Наразі зі своєю дівчиною виконавець рідко бачиться, бо вона поїхала за кордон на відпочинок. Однак закохані щодня переписуються: “Люблю, кохаю, цілую і так далі…”. Андрій Мацевко вже планує весілля, причому на п’ять тисяч гостей! Бо хоче, аби воно увійшло у Книгу рекордів Гіннеса.

До речі, попри всю серйозність стосунків, Андрій у сердечних справах дотримується традицій.
– У нас нічого не було, – каже він,відповідаючи на запитання ведучих про секс. – У нас був один-єдиний поцілунок. Я – людина чесна…

Світлана ГРИВАС

Коментарі вимкнені.