У місті Тернополі є «сільські» вулиці без доріг

Дивлячись на поточний ремонт доріг та дворів у Тернополі, можна подумати, що наше місто вже всюди облаштоване. Але це не зовсім так. В основному ремонтують двори багатоповерхівок, а про маленькі вулиці, так званий приватний сектор, усі забули.

Вулиці Волинська, Спадиста та Чумацька, знаходяться на масиві Дружба, що у Тернополі, проте, якщо хтось тут гуляє вперше – складається враження, що це звичайні сільські вулички з відсутніми елементарними умовами для пересування пішоходів.

Сходи на вулиці Чумацька-Мазепи

Розбитий асфальт, а подекуди взагалі ґрунтова дорога,  немає тротуарів, погане вуличне освітлення. І хоч влада міста оминає облаштування таких вулиць, це питання не можна не піднімати.

Вулиця Чумацька

Ось як коментує дану проблему кандидат в депутати до тернопільської міської ради по округу №2 Ольга Рубас:

– Я добре знаю свій округ, адже тут живу. Стан доріг у тій його частині, де розміщені в основному приватні будинки, плачевний. На вулицях Спадистій і Волинській асфальту в багатьох місцях немає. Складається враження, що влада міста чомусь зовсім забула про такі невеликі вулиці? Дороги тут не ремортують, а подекуди їх взагалі немає! Невже жителі приватного сектору не мають відчувати міського комфорту?! Чим вони гірші від мешканців інших районів міста? Тому, насамперед, буду встановлення асфальтного покриття на вулицях Спадистій і Волинській. Необхідно поремонтувати горезвісні сходи між вулицями Чумацькою та Івана Мазепи, адже ними неможливо безпечно зійти. І я не залишу міську владу в спокої, поки ці, насправді, елементарні проблеми не будуть вирішені.

вулиця Спадиста

Тож залишається сподіватися, що після того, як у Тернополі пройдуть вибори до міської ради, до побажань тернополян, які мешкають у приватному секторі таки прислухаються.

Тернопільська Липа

Коментарі вимкнені.