Пити воду з джерела в Гаях Гречинських вже рекомендують

122436

Фахівці Держсанепідслужби у Тернопільській області вчергове провели обстеження природних джерел, які користуються значним попитом серед населення Тернополя та навколишніх сіл Смиківці, Острів, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські Тернопільського району.

За результатами лабораторних досліджень, якість питної води із природніх джерел сіл Смиківці, Острів, Ступки, Гаї Гречинські Тернопільського району за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками відповідає гігієнічним вимогам до води питної, призначеної для споживання людиною. Однак, у джерелі села Товстолуг питна вода за бактеріологічними показниками не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам за наявністю загальних коліформ, E. Coli. За фактом невідповідності води із цього джерела фахівцями Держсанепідслужби області проінформовано голову сільської ради та головне управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області.
Показники якості питної води із природніх джерел є нестабільні і залежать від багатьох факторів природнього характеру зокрема (рівня стояння ґрунтових вод, кількості опадів), які можуть мати негативний вплив на її якість та призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій та інших інфекційних захворювань.

Коментарі вимкнені.