Революція у Тернополі: сьогодні перекритий центр, завтра йдуть під міську раду

Сьогодні у Тернополі відбулось Віче через підняття тарифу на проїзд.  Нагадаємо, що рішення про збільшення оплати за проїзд у тернопільському транспорті нещодавно затвердили на виконавчому комітеті міської ради. І тепер, жителі міста, які не мають «Картки тернополянина» платять 9 гривень у маршрутках та 8 у тролейбусах. За словами Ірини Яремчук, нова ціна на проїзд вища за ціну в більшості містах України і є на рівні з Києвом, і це при майже найнижчому в Україні рівні доходів тернополян. Начальник управління транспорту Ігор Мединський, за неофіційною інформацією,  має власні маршрути по місту і безпосередньо зацікавлений у збільшенні вартості.

На майдан вийшли тисячі тернополян. Така свідомість людей надихає і переповняє віра, що незаконне і безпідставне підняття тарифу на проїзд буде скасоване. Про своє бачення ситуації пише громадська активістка Юлія Мамчак.

  • Принципово не роблю картки тернополянина. Чого принципово? Бо не вважаю таке обмеження людей за місцем проживання законним і правильним. Не розумію, як конституційні принципи пільг для пенсіонерів, студентів чи учнів можуть скасовуватись органом місцевого самоврядування.
    Розповім на прикладі своєї сім’ї про вплив на мій бюджет від такого підняття. 20 робочих днів проїзд на роботу і назад для 2 працюючих-9 грн на 4 поїздки на 20 днів = 720. Маємо трьох діток. Сплачують проїзд 11 і 7 річні. 5 грн на 4 поїздки на 10 днів = 200 грн.
    920 грн в місяць. А ще є комунальні, їжа та гуртки, бо дітки теж мають розвиватися, їжа в школі і одяг. Нема слів. Тому прошу всіх  прийти завтра о 9 під міську раду з вимогою призупинення виконкомом свого рішення про зміну тарифу, звільнення Мединського через невідповідність займаній посаді і скликання позачергової сесії для розгляду питання тарифу. За нас цього вже не зробить ніхто, тому до зустрічі….
Перекриття дороги у центрі по вул.Руська
Перекриття дороги на Горбатому мості
Перекриття дороги по вул.Пирогова
Перекриття дороги по вул.Острозького
Перекриття дороги біля готелю Тернопіль (вул.Замкова)

Коментарі вимкнені.