Роман Заставний спостерігав за руханкою, поки лідерам Об’єднаної опозиції сцену монтували у Тернополі (фото)

9 вересня, в рамках щонедільної акції «Руханка», котру запровадила в Тернополі чемпіонка світу Лілія Проць, відбулась чергова зустріч на Театральному майдані. Щоправда, місце руханки уже було зайняте – тут встановлювали сцену, з якої увечері лідери Об’єданої опозиції України Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк, мали б спілкуватися з тернополянами.

– Ми прийшли завчасно, о 9.40 щоб підключити колонки, – пригадує Ліля Проць, – а перед драмтеатром розкладають сцену. Ще й попередили нас, щоб ми стали обабіч, бо тут ще й авто буде стояти. То ми цього разу робили руханку трохи лівіше, ніж зазвичай, ближче до плазмотрона.

9 вересня на руханку зібралося 15 бажаючих «розім’яти кісточки». Серед них були хлопці, котрі провели нам майстер-клас з гри «фрізбі». Ліля Проць познайомилася з ними через соціальну мережу та запропонувала допомогу у проведенні щонедільних занять та змагання серед команд Західної України у жовтні.

– Коли ми почали кидати «тарілочку», то до нас приєднався молодий чоловік та жінка і покидали з нами. Також ми провели конкурс – хто довше прокрутить обруч. Окремо серед хлопців, окремо – серед дівчат та – серед дітей, – каже Ліля Проць. – Переможцям і призерам ми вручали солодкі призи та призи від Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України.

–       За встановленням сцени слідкував Тарас Юрик, Іван Омелян. Також був і Роман Заставний. Ми з ним віталися. Руханці він не дивувався, бо ми вже не вперше тут тренуємося по неділях.

Ліля каже, що незручностей, пов’язаних із встановленням сцени у тих, хто робив руханку, не було. А от чоловік, котрий мав проводити о 12.30 тут танцювальний захід з дітьми – хвилювався. Адже сцену ставили біля сходів самого театру.  Чоловік годину спостерігав, як за руханкою так і за встановленням сцени.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Фото Володимир Явнич

Коментарі вимкнені.