Рятувальники, які рятували утоплену дівчину, без перешкод дістались до місця трагедії (відео)

Рятувальники, які прибули на виклик щоб рятувати потопаючу дівчину, без перешкод дістались до місця трагедії. Машина рятувальників зупинилась за 30 метрів до озера. У ДСНС переконують: проблем з добиранням у рятівників не було.

  • У момент прибуття рятувальників люди, які відпочивали на пляжі, уже жінку підняли і транспортували до берега. Рятувальники почали надавати першу долікарську допомогу. Після цього прибула швидка, яка констатувала біологічну смерть, – розповідає очевидець, заступник начальника першого рятувального загону, майор Сергій Мандзій. – Не було утрудненого доїзду. Куди нам треба було  – ми туди доїхали. Огородження набережної ніяк  не вплинуло на саму процедуру рятування людини.

Рятувальник припускає: нещастя могло трапитись через те, що жінка перепалила за буки, а там набагато глибше. Наразі особу загиблої встановлюють. Відомо, що її звали Ліда і вона 1989 року народження.

Нагадаємо: вчора у групі Тернопільські оперативні новини розмістили оголошення, що 21:30 год. поблизу вежі на “Циганці” втопилася дівчина 1989 року народження. Приїхавши рятувальники не змогли зайти через збудоване кафе та обгородження будівельної території реконструкції набережної. Автомобіль швидкої допомоги теж був забокований через припарковані автомобілі біля ресторану “Сапсан”. Через втрачений час дівчину не вдалося врятувати.

Медіатор

Коментарі вимкнені.