Ринок у Тернополі – в стилі «хай-так»?

Отож, стихійний ринок на вул. Шептицького “зачищено”. Відтепер більшість підприємців звідси торгують на новому місці, однак на своїх старих столиках, які забрали з собою з вул. Шептицького. Від сонця і дощу захищаються теж власним накриттям – розкладними парасольками. Хто скромніший у реманенті – розкладають товар просто на асфальті. Незрозуміло, чим новий “комунальний” ринок відрізняється від того, що раніше був обабіч “Збруча”. Це більше схоже на реконструкцію в стилі “хай-так”: чистий майданчик, застелений новою бруківкою чи свіжим асфальтом. Це тепер називається реконструкцією ринку?

Все було б по-іншому, якби хтось із завзятих “реформаторів” для початку спробував виростити корову, видоїти її на світанку, привезти в місто в переповненому автобусі молоко, сир, сметану, потім продати це, заплатити за місце… Відкриємо “комусь” секрет – за ці гроші ніхто пентхауз не збудує.

А так багато йшлося про комунальний ринок з усіма зручностями та на ідеальних умовах для місцевих дрібних продавців! Йшлося саме про комунальний ринок, а не чийсь приватний, на якому селяни торгували б своєю продукцією, а тернополяни купували дешеві і якісні с/г продукти.Усе це більше схоже на ще один крок на шляху до припинення способів виживання простого люду, особливого літніх людей, де влада не може запропонувати нічого іншого, крім примусового розгону. Виглядає, що автомобілі, для яких наробили стільки стоянок там, де колись торгували, шанують більше. До того ж, серед тих, хто торгує на Чорновола і Шептицького своїми продуктами, не часто доставляли товар на іномарках. Є кілька перекупок, проте основна маса – це селянство, яке везе торби з своєю продукцією в громадському транспорті.

 

-1 thoughts on “Ринок у Тернополі – в стилі «хай-так»?

  • 19:29 | 10 липня, 2015 at 19:29
    Permalink

    Той срач на Шептицького давно треба було розгорнути, добре, шо хоч зараз переселили їх в той ринок! Добре, шо народ обважувати і нітратами годувати втридорога народ можуть, а як нормально, цивілізовано торгувати – то вже нє.А бабусі з молоком і так знайдуть собі місце шоб продавати і будуть мати постійних покупців – ніхто нікому не заважатиме.

Comments are closed.