Сашко Положинський проти примусового одягання вишиванок

Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський на День героїв завітав ще й у Тернопільський Центр Комунікації. Проте співак прийшов без вишиванки, через що прозвучало й перше питання.

Сашко Положинський одразу поспішив відповісти, що не розуміє, чому носити вишиванку повинно бути обов’язком.

–       Ставитися до вишиванки як до чогось обов’язкового не правильно, – розповідає Сашко Положинський. – Для цього слід мати свій внутрішній порив, а не те, що це хтось вимагає.

Одразу після вишиванок співак поділився враженнями про героїв. Він навів приклад тих людей, яких багато хто вважає героями на 9 травня.

–       Колись напередодні 9го травня я їхав з Криму, – продовжує Сашко Положинський. –  І майже весь вагон – це були люди, ветерани з високим звання, що їхали на урочистості.  Вони говорили між собою про те, чого б вони офіційно не сказали – про втрати, жертви.

Саме тому Сашко Положинський не розуміє, кого можна вважати героєм: того,  хто загинув у бою, чи хто залишився живим і, можливо, навіть не брав великої участі у боротьбі. Проте співак схильний вважати, що героїв можна знайти і сьогодні:

–       Насправді героїзація – питання певною мірою умовностей. Ми бачимо що є особа, яка зробила багато речей для людей,  і вже тоді самі повинні визначати чи це герой чи ні.

 

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.