Ще два тижні, і бульвар Шевченка стане іншим

До 15 липня робітники планують вкласти нову бруківку на бульварі Шевченка. Також оновляться тротуари на Руській, Шептицького, Коперника.

У Тернополі на бульварі Тараса Шевченка, поблизу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки триває реконструкція тротуару. Там встановлюють нову бруківку, частину її вже замінили і там можуть вільно рухатися пішоходи. До завершення робіт залишилось недовго, запевняють чоловіки, які працюють там.

– Ми постараємось закінчити вкладання бруківки до 15 липня. Працюємо постійно, щоб встигнути. Як бачити залишилось уже не багато, – запевняє ремонтник Іван.

Перехожим, які спостегають за ремонтом 1 липня не сподобалось те, що попри не надто сонячну і навіть дощову роботу, хлопці все ж продовжують працювати над вкладанням бруківки.

IMG_5121

– Ремонт тут потрібно було зробити давно, – каже перехожа Іванна Бучишин, – центр міста все таки, а тротуари зовсім погані. Ця бруківка ніби непогана, сподіваюсь, що вона довго простоїть. Щоправда не знаю, чи можна її вкладати у таку трішки дощову погоду, як сьогодні, але сподіваюсь, що хлопці усе роблять правильно.

IMG_5123

Нагадаємо, що цьогоріч у Тернополі відремонтують тротуари на семи вулицях. На це у Тернопільській міській раді виділили 4 мільйони гривень, за які планується оновити тротуари на Лесі Українки, Коперника, Митрополита Шептицького, Патріарха Мстислава та Руській.

Марія Бойко, Тернопільська Липа, Фото автора

IMG_5122

Коментарі вимкнені.