Що поєднує Валентина Хоптяна та Віктора Сака

Стан взаємодії обласної державної адміністрації з органами внутрішніх справ у сфері забезпечення дотримання норм Конституції та законів України, охорони правопорядку, захисту прав і свобод громадян – основна тема виїзної спільної колегії, що відбулася в Тернопільському обласному управлінні внутрішніх справ. Керівники області та силових структур говорили про досягнуте, аналізували зроблене та приймали перспективні рішення.

Зі слів начальника обласного управління внутрішніх справ Віктора Сака, жодна сфера суспільного життя не може існувати автономно, адже об’єднує найрізноманітніші потреби та бажання людей.

– Виїзні зустрічі та прийоми громадян, які ми проводимо, засвідчують, що питання, з якими люди до нас звертаються, вимагають комплексного вирішення , – зазначив генерал-майор міліції. – Адже не суто з правовими проблемами жителі області звертаються до нас. Тому радий, що знаходимо підтримку і тісно співпрацюємо з обласною, районними адміністраціями, органами самоуправління, адже таким чином можемо реально допомогти людині.

В роботі правоохоронного відомства теж чимало питань, які вирішити без злагодженої взаємодії органів влади та інших правових структур нелегко.

– Європейські вимоги щодо утримання правопорушників в ізоляторах тимчасового тримання – дуже високі , – зазначив Віктор Сак, – але, щоб досягнути їх, потрібне, насамперед фінансове забезпечення, якого нам не вистачає. Гадаю, якщо за розв’язання цієї проблеми візьметься не лише міліція, а буде підтримка та взаємодія з органами влади, то уже найближчим часом справа вирішиться.

Головуючий колегії керівник облдержадміністрації Валентин Хоптян запевнив, що питання співпраці обласної та районних адміністрацій з органами внутрішніх справ перебуває на постійному контролі. Особливо це стосується питань дотримання прав та свобод громадян, а також забезпечення громадського порядку. Що співпраця є ефективною підтвердив і заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч: «Влада та правоохоронці мають високий рівень взаємодії в питаннях забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів, безпеки дорожнього руху, а також профілактики злочинності та наркоманії серед неповнолітніх».

Ще чимало актуальних та нагальних питань підіймали учасники виїзної колегії. Та найголовніше – рішення, над втіленнями яких й надалі спільно працюватимуть правоохоронці та органи влади. Насамперед, буде активізована робота щодо виконання державних цільових програм у сфері правоохоронної діяльності, районні державні адміністрації та виконком Тернопільської міської ради включать до своїх щоквартальних нарад питання аналізу криміногенної ситуації, і найголовніше – керівник області запевнив, що протягом року кожен район має збудувати для всіх дільничних інспекторів будинки шерифа, допомогти із забезпеченням транспортом, – повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

.

Коментарі вимкнені.