Навіть дівчата у Тернополі можуть відстоювати інтереси нації

Тернопільська обласна молодіжна громадська організація “Сокіл” два роки тому ініціювала у Тернополі створення секції тайського боксу. Організатори запрошують усіх бажаючих та кажуть, що зараз таким видом спорту займаються у нас навіть дівчата.

— Ми пересвідчилися, що охочих до цього спорту в нашому місті — чимало, — каже керівник обласного осередку “Сокола” Ігор Бойчук. — У нас навіть є багато дівчат. Сподіваємося, коло спортовців буде тільки розширюватися.

Дана секція, на його думку, стала ще одним майданчиком для самовдосконалення молоді міста. Адже це важливо, аби більше людей були в хорошій фізичній формі та вели здоровий спосіб життя.

— Прикро, що сучасній молоді ближчі нічні клуби, ніж спортивні зали, — додає юнак. — Що ж виросте з такої молоді? Чи буде вона здатна захищати Україну в разі нагальної потреби? Думаю, більша частина просто сховається вдома й чекатиме кращих часів. А з наших вихованців виростуть майбутні борці , які будуть відстоювати інтереси української нації.

До речі, охочі займатися тайським боксом можуть телефонувати за номером — 0-97-778-06-24 (Юрій). Тренування: понеділок, середа, п’ятниця. Від 20.00 до 22.00, повідомляє 20 хвилин.

Коментарі вимкнені.