Від конкурсів до ярмарок – чим цього тижня житиме ТОДА

Цього тижня Тернопільською обласною державною адміністрацією заплановано ряд заходів, кожен з яких має свій вплив на нашу область та її мешканців.

Зокрема, 24 жовтня в ТОДА плануватимуть, як організувати та провести конкурси на перевезення пасажирів автотранспортом. Також цілою комісією вивчатимуть причини безприбуткової діяльності суб’єктів господарювання. Проведуть два конкурси: бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, та з визначення переможців на перевезення пасажирів на маршрутах області.

25 жовтня цікавою може виявитися нарада Управління житлово-комунального господарства ОДА із замовниками, з питань проведення поточних та капітальних ремонтів доріг комунальної власності. А також наради профільних управлінь з питань матеріально-технічного забезпечення та підготовки до осінньо-зимового періоду та з питань підготовки спортсменів області до зимових Олімпійських ігор.

26 жовтня Департамент агропромислового розвитку ОДА планує провести ярмаркові заходи в  м. Тернополі та на ринках області.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.