Щоб тернопільський журналіст написав про Кіліманджаро чи Занзібар, йому потрібні гроші

Віталій Дерех, 24 роки. Режисер-журналіст

Журналіст Медіа Корпорації RIA Віталій Дерех вирушив у незвичайну мандрівку – на край світу, зокрема до Африки. Його мета – аби кожен із Вас міг відчути  атмосферу життя африканських країн, познайомитись з їхніми звичаями і традиціями, дізнатися про “чорний” континент і “червоний” острів Мадагаскар те, що досі не було відоме жителям нашого міста і країни!

Віталій виконує важливе й небезпечне журналістське завдання! Тож не будьте пасивними! Читайте найсвіжіші новини з цієї подорожі на сайті 20minut.ua. Залишайте свої відгуки! Діліться новинами у соцмережах –  нехай ще більше людей дізнається про пригоди хороброго журналіста RIA в Африці!

Ви можете підтримати Віталія і матеріально, перерахувавши гроші безпосередньо на його картку. Тоді йому буде комфортніше і безпечніше подорожувати. Крім того, Віталій зможе відвідати більше цікавих місць та країн і про все це розповісти Вам. Наразі, з огляду на шалену витратність проекту, який матеріально підтримує лише Медіа Корпорація RIA, без Вашої допомоги Віталію буде складно відвідати усі визначні місця, яких є чимало на маршруті його повернення до Тернополя. Серед них – найвища гора Африки Кіліманджаро, екзотичний острів Занзібар на узбережжі Індійського океану, а також витоки річки Ніл біля досі загадкового озера Вікторія.

Картка у Приватбанку: Дерех Віталій Мирославович, 5218 5722 0530 2180.

Коментарі вимкнені.