Щоб завершити сучасний “райський куточок” для всієї родини у Тернополі, бракує людей (фото)

«Осередок здоровго дозвілля» монтують у гідропарку Тернополя. Ініціатори його встановлення з благодійної фундації «Відкриті серця» кажуть, що роботи ідуть згідно плану, і на початку вересня тернополяни вже зможуть тут активно відпочивати всією сім’єю.

У міській раді Тернополя надіялися, що вдасться відкрити «Осередок здорового дозвілля» в рамках святкувань дня міста.

–          Все, що потрібно було від міської ради та управління ЖКГ, котре тісно співпрацює з фундацією «Відкриті серця» – зроблено, – повідомила «Погляду» Катерина Калуш, начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації тернопільської міської ради. – Але оскільки ми ввійшли в перелік лише восьми міст України, котрі виграли цей проект, то не все тепер залежить тільки від нас.

Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України» Євген Полтенко каже, що наразі просто не вистачає людських ресурсів для швидкої реалізації проекту – існує велике навантаження на організації-підрядників з Львівщини та Рівного, що співпрацюють з фондом.

–          Оскільки цей об’єкт – дуже відповідальний, – резюмує Євген Полтенко, – то ми не хочемо поспішати. Варто усе перевірити. Роботи здійснюються за встановленим планом. І вже в перших числах вересня, за сприятливих погодніх умов, думаю, осередок буде функціонувати, як планувалося.

Нагадаємо, згідно проекту, спортивно-ігровий комплекс складатиметься з 4-х модулів:

  • Здоров’я (майданчик для занять вуличним фітнесом),
  • Спорт (майданчик для ігрових видів спорту),
  • Дитина (ігровий майданчик для дітей),
  • Дозвілля (зона для відпочинку, де можна перекусити, переглянути пресу, почитати книгу, скористатись спортивним інвентарем або вільною точкою доступу WiFi).

 

Люба Вовк, фото Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.