Сергій Надал «доживає» останні дні свого «правління»?

Проблема з переробкою сміття в Тернополі і досі стоїть мов кістка в горлі. Побудувати сміття-переробний завод за кошти місцевого бюджету, як каже влада, нереально.  Залишається надіятись на закордонних інвесторів…І такі «щедрі» люди бувають.

Німецька компанія INSIL наразі на території України розглядає можливість реалізувати проект із переробки сміття в одному з двох міст – Житомирі або Тернополі.

Загальний обсяг інвестицій – 96 мільйонів євро. Це все кошти інвестора. Передбачається комплексна переробка сміття, виробництво теплової енергії та електроенергії. За попередніми домовленостями місто отримає свою частину прибутку від цього проекту в обмін на контрактне постачання сміття цій компанії.

Але от що цікаво: міський голова Житомира уже повідомив про зустріч із представниками компанії, більше того, він стверджує, що попередній договір вже підписаний.

«Наступним кроком стане його розгляд на сесії міської ради. Якщо сесія затвердить цей документ, то до початку осені установка з дегазації вже запрацює.»,- каже міський голова Житомира.

Сергій Надал ж навіть не заїкнувся про якісь перемовини з німецькою компаніє. А зустріч, вочевидь, була, бо  INSIL вибирає між Тернополем та Житомиром. Погодьтесь, будувати в Файному місті щось без дозволу міського голови – нереально.

Тоді чому Надал мовчить? Не хоче визнати, що провалив чудовий шанс отримати сміття-переробний завод?? Все ж він у нас не просто міський голова, а «європейський» голова. І хто ж, як не він, мав знайти спільну мову з німцями.  Чи Сергій Віталійович просто «доживає» останні дні свого «правління» і не хоче залишити після себе хоч щось дійсно корисне?

Тетяна Колеснік, ЛТДейлі

-1 thoughts on “Сергій Надал «доживає» останні дні свого «правління»?

  • 09:10 | 6.06.2014 о 09:10
    Permalink

    Напевне відкат інвестора не влаштовує.Маловато пропонує.

Коментарі вимкнені.