Сергій Надал, ФК «Шахтар» та гроші на вибори…

Політичні війни не стають на заваді, коли мова йде про можливість поповнити власні гаманці. Нагодою для цього став кубковий поєдинок ФК «Тернопіль» та «Шахтар» (м.Донецьк), який відбувся у нашому місті 23 вересня.

Як пише сайт Реально, реалізація квитків не була проведена офіційно. «Матч століття», як його охрестили тернополяни, зібрав на міському стадіоні близько 15 тис. вболівальників. Якщо врахувати, що середня вартість квитка у вільному продажу дорівнювала 70 грн, то проста арифметика доводить – дохід від зустрічі галичан зі східняками склав більше 1 млн грн.

Ці кошти цілком могли поповнити міську скарбницю, але згідно офіційної документації квитки в продаж не надходили… Де в розпал політичної агітації осіли по 500 тис грн. у нашому маленькому місті – здогадатись не важко.

Міське майно, яким є стадіон, знаходиться в розпорядженні свободівців на чолі з «господарем міста», а до ФК «Тернопіль»   дотичний лідер тернопільської «Самопомочі» Андрій Грицишин. Останній добре відомий, як співорганізатор спортивних змагань, міжнародних турнірів, концертів, загальноміських свят тощо.

Тепер стає зрозуміло чому міський голова Надал з такою завзятістю агітував тренера «Шахтаря» проводити свої домашні матчі в Тернополі.
Тож метушня навколо «брудної білизни», скандальні публікації (в купі із спецвипусками «Нова Тернопільська», один вихід якої обходиться близько 30 тис. грн) не заважають політичним опонентам подбати про додаткові фінансові надходження для себе-хороших.
Що станеться з містом, якщо ці «запеклі опоненти» опиняться на тепленьких місцях депутатів Тернопільської ради – страшно навіть уявити.
Таким чином, чим ближче до кінця передвиборчих перегонів, тим цікавіші сторони кандидатів відкриваються тернополянам. Висновок, який вони зроблять, стане відомий уже під ранок 26 жовтня…

Коментарі вимкнені.