Сергій Притула розкаже всій Україні те, про що раніше мовчав

На телеканалі “Україна” цієї суботи – ефір програми “Відверто з Машею Єфросініною”. До п’ятнадцятки гостей осіннього сезону увійшов і наш земляк, відомий шоумен Сергій Притула. Саме 21 листопада о 9.00 він покаже того Тернопільського Сірого, який ховається за вічною усмішкою ведучого, розкаже про діагноз, який розділив його життя на «до» і «після», та про складний вибір, який йому довелося зробити.

– Коли лікар озвучує тобі своє висновок, хочеться розбити йому голову, хочеться зробити все що завгодно, але тільки не вірити в те, що він говорить, – відкрив завісу таємниці Сергій Притула.

Маша Єфросініна поділилася враженнями про свого гостя:

– У нашій країні думка про ведучого складається з того, як він працює, як уміє розважати і жартувати. Але ми ніколи не намагаємося дізнатися, яка людина ховається за сценічним образом. У моїй студії я постараюся показати глядачам справжнього Сергія Притулу, таким, яким його не бачив ще ніхто. Людиною, якій не чужі біль, втрати, розчарування і страхи.

Дивіться програму «Відверто з Машею Єфросиніною» цієї суботи, 21 листопада, о 9:00 на каналі «Україна»!

Довідка:

“Відверто з Машею Єфросиніною” – це цикл інтерв’ю з відомими особистостями, які вперше відверто будуть говорити “про головне” – про те, про що мовчали раніше, про ті переломні моменти, які назавжди змінили їхнє життя.

У новому осінньому сезоні гостями телеведучої Маші Єфросиніної стануть п’ятнадцять відомих особистостей, які вперше відверто розкажуть про те, про що мовчали раніше.

Коментарі вимкнені.