Сергій Притула став пляжною легендою (фото)

Ведучий Нового каналу разом із сином Дмитром провів 7 днів у Єгипті, і встиг за цей час викликати фурор серед місцевого населення

Цього року шестирічний син Сергія Притули Дмитро пішов у перший клас. Сергій розповідає, що як молодий тато переживає новий для себе етап: відпустку планує не під свій робочий графік, а під канікули чада!

– Поки він був маленьким, можна було в будь-який момент зірватися й поїхати куди завгодно, – пояснює ведучий. – А тепер треба підлаштовуватися під його заняття.

За словами Притули, цього разу вибір місця для тижневого відпочинку був обумовлений кількома факторами.

– По-перше, щоб було добре дитині, – тепле море і сонце, – каже ведучий. – А по-друге, зараз немає стільки грошей, щоб «гусарити», як я люблю. З усіх відносно підходящих варіантів вибрали Єгипет. Вийшов абсолютно спокійний і ледачий відпочинок.

Prytula_3

«Відпускники» каталися на квадроциклах по пустелі, розсікали хвилі на катері, підглядали за різнокольоровими рибами на коралових рифах…

– А ще познайомилися з двома сімейними парами з Києва, – розповідає Притула. – Разом ми організували пляжну волейбольну команду, яку я традиційно назвав «Супер Бізони». (так само називалася волейбольна команда Сергія Притули під час зйомок шоу «Я герой!» у кримській Орловці – прим. ред.). Кілька днів поспіль лупили м’яча на пляжному майданчику, виносили мозок усім (сміється). У нас був свій бойовий клич: «Супер Бізони: Агу! Агу! Агу!»Ми стали пляжною легендою! «Агу!» кричали всі навколо, навіть ті, хто у волейбол не грав. Думаю, навіть після того, як ми поїхали, люди продовжували ходити і видивлятися, а чи не грають сьогодні «Супер Бізони».

Prytula_2

Ведучий зізнається, що впізнавати його почали у перший же день.

– Заходжу до готелю, а хтось одразу вітає: «Сергію, Слава Україні!» Я чув це постійно! Мені був дуже приємний процес ідентифікації саме цим гаслом і відповіддю «Героям слава!»

Кілька разів після такого вітання люди просили Сергія про спільне фото. Це помітили місцеві бармени і зацікавилися тим, хто ж він такий.

Prytula_1

– Розповів, що мене в Україні люди трохи знають… – усміхається Притула. – Ця відповідь їх не задовольнила. Довелося жартувати, що я – місцева порно-зірка. Це справило фурор! Два бармена одразу сказали, що готові звільнитися і працювати зі мною. Ми від душі посміялися. А коли я зізнався, що телеведучий, це ще більше їх вразило. Виявляється, в Єгипті ця професія вважається дуже почесною і крутою. Тому мені іноді навіть не доводилося ходити в бар. Напої приносили відразу до лежака! Словом, я чудово провів час. Так добре, що тепер збираюся відрядити в Єгипет маму.

Коментарі вимкнені.