Відсьогодні на ” Погляді” Дзвінка Торохтушко і її “Файний дайдЖЕСТЬ”

Відсьогодні на ” Погляді” Дзвінка Торохтушко і її щовечірній “Файний дайджестЬ”. Не втрачаєм оптимізму! Все буде добре!

Доброго вечора, дорогі файномістяни!
На завершення неділі, тижня і седмиці, що, власне, є одне і теж, маємо такі новини. Файні і не дуже.
1. У світовому масштабі : один проти всіх, кремлівський самодержець і самодур, ВВП всія Росії, перва людина в них і послєднє х@йло для решти світу, – дав задній хід. Тобто вибрехався, що вони, типу, не визнали вибори в Луганді і Домбабве, а просто “громко хлопали в ладоші”, вітаючи волевиявлення народонаселення цих териконових прерій. Насправді, то він просто вчасно помітив Барака Хусейновича за вуглом світової політики. З мішком санкцій, звичайно, і авіаносцем у Босфорі. От і став вибріхуватись.
2. Новина ця надихнула нашого Гаранта і Головнокомандуючого, і він, разом з РНБО дозволив нашим воякам не лише тримати позиції, але і трохи постріляти. Внаслідок чого із злітно-посадкових смуг Донецького аеропорту у вільний, але недалекий політ, відправилась купа ворожого металобрухту і 200 гусар . У вигляді двохсотого вантажу на Родіну.
3. І ще на цій високопатріотичній ноті артилерійської канонади, наші вояки звільнили посьолок Опитне. Кажуть, що готові були йти далі, але …наказ прийшов закріплятись.
4. Загалом, там, на Сході – важкі бої, але наші військові тримаються мужньо, волонтери їх підтримують, чим можуть, працюють буквально вдень і вночі. Питання лише одне : коли, нарешті, запрацює Міноборони? І коли, взагалі, запрацює Верховна Рада?
5.Мало того, що ЦВК ніяк не могла порахувати наші з вами голоси, ну все їй щось заважало. То в честь Хеловіна зникали члени ОВК. Причім, через вікно і, не виключено, що на мітлі.То пролєтарії на броньовиках роз’їжджали, то приходили небайдужі громадяни, готові провести акти люстрації підручними засобами. То до всього : Лебідь, Рак і Кролик ніяк не можуть укласти коаліційної угоди. Певно, Щуки бояться.
6. У Москвабаді рускій мір показово прочалапав вулицями “Рускім маршем”. Настільки рускім, що небайдужі громадяни хотіли б привітати його хорошою балістичною ракетою. Ех, Леоніде Макаровичу…
7.Але. Норвежці обламали Росії нафтовишкову малину. На грунті санкцій. Сказали їм : у нас з вами, мовляв, октанові числа по кабалістиці не сходяться. І гороскоп у вас , рускіх, неправильний. Так що : забирайте ваших Стрільців з території Діви. І тоді наше євросузір’я пустить вас ловити Риб у мутних міжнародних водах. Інакше : змішаєм вас з Овном і подохнете Козерогами в ізоляції. Десь так.
8.Таким був світ цього тижня у великих вимірах. А в нашому файному місті життя тривало і грало всіма барвами.
Добрі люди подарували ДУК Правого Сектору, себто : кіборгам, броньовичка. Подарунок прийняв найкращий, наймужніший і найфайномістянськіший кіборг Друг Гатило. Ну, там були ще й інші подаруночки : теплі, лікувальні і смачні, але то таке. Ми переможемо!
9.Файномістянська Феміда – то така юрособа з Товариства сліпих, прийняла рішення на користь фірми “Креаторбуд”( Ігор Гуда). Так що тепер ми можемо вважати, що наші парки і сквери в надійних руках елітного забудовника. Ландшафтний дизайн – їхня спеціалізація. Ландшафт – асфальт і бруківка, дизайн – бетон, метал і склопакети. А що? Бетонні джунглі – теж ліс.
Зовсім скоро у нас ростимуть синтетичні дерева і по улюбленому ставу плаватимуть пластикові каченята.
Ой! Неправда! Будуть у нас зелені насадження. Мер файного міста Сергій Надал уже закупив саджанці липових каштанів. По 1000 грн. за корінь. Кажуть, що багато : штук 600.
10. Гурт ” Брати Гадюкіни” не лише відвідав Тернопіль, а й подарував файному місту всі права на однойменний хіт всіх часів і народів.
11. І от на цьому я б і закінчила цей “Файний дайджестЬ”, але… Два роки файномістянка Лілія Проць добивається від різношерстих бюрократичних установ, комісій , чиновників і Феміди, дозволу спілкуватись з власним сином, котрого в неї відібрав колишній чоловік. І от, наче є вже позитивне рішення Опікунської Ради.Але.Голова Райдержадміністрації А. Строєвус не хоче на ньому поставити свій безцінний автограф.Не все так просто у файному місті…
Але завтра буде новий день. І так хочеться, щоб все у ньому було добрим!

Коментарі вимкнені.