Ще шість ОСББ в Тернополі одержать невеличку підтримку з міської казни

Отож, на останній депутатській комісії погоджено надання допомоги по “Програмі підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків” наступним заявникам:

1. ОСББ «Мостова-бічна 6» – 9280грн. на матеріали для ремонту елементів скатної покрівлі (депутат по округу Ліна Прокопів особисто опікувалась даним питанням і для контролю щоб усе було добре).
2. ОСББ «Гагаріна 5» – 12300грн. на матеріали для ремонту покрівлі (округ без депутата).
3. ОСББ «Лук’явича 2» – 24000грн. на матеріали для ремонту мережі теплопостачання (округ депутата Івана Сороколіта).
4. ОСББ «Стадникової 20» – 24000грн. на матеріали для ремонту мережі водопостачання/водовідведення (округ без депутата).
5. ОСН-БК «Злуки 11» – 24000грн. на матеріали для заміни дверей, ремонту мережі теплопостачання (округ без депутата, але за ним закріпився та опікується Віктор Шумада, а також допомагають Петро Ландяк та інший депутат і одночасно його мешканець Андрій Ткаченко).
6. ОСББ «Заруддя» (вул.За рудкою, 1) – 10000грн. матеріали для ремонту мереж електропостачання, освітлення, водопостачання (округ депутата Петра Поврозника).

Надіюсь, на найближчому засіданні виконавчого комітету дані рішення будуть підтримані.

Вкотре дякую міському голові та депутатам за підтримку прийняття та втілення Програми, згідно якої ми зараз спільно маємо змогу надавати невеличку допомогу самоорганізованим мешканцям багатоквартирних будинків.

Іван Сороколіт

Коментарі вимкнені.