Що тернопільський ректор робив у США

Упродовж 9-18 червня 2017 року делегація Тернопільського національного економічного університету на чолі з ректором вищого навчального закладу, доктором економічних наук, професором Андрієм Ігоровичем Крисоватим перебували у м. Нью-Йорк (США) в Компанії Global Professional Consulting з метою участі у державно-екзаменаційній комісії та налагодження співпраці з американськими партнерами.

Під час перебування у США делегація ТНЕУ здійснила ряд зустрічей, переговорів, ділових візитів. Зокрема, підписано угоду про співпрацю з Нью-Йоркською вищою школою бізнесу та адміністрування Джозефа Любіна, а також започатковано спільну роботу з Pace University.

Колеги обговорили магістерські програми, які реалізовуватимуться у Тернопільській бізнес-школі спільно з бізнес-школою Нью-Йоркського університету. Також ректором Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватим підписано угоду про започаткування процедури акредитації за американськими стандартами освіти підготовки бакалаврів і магістрів напрямку «Бухгалтерський облік» у ТНЕУ для он-лайн освіти на території США.

 

Коментарі вимкнені.