Школярка з Тернопілля Тетянка Заяць виборола друге місце серед однолітків з усієї держави

На фото: Надія Стасюк і Таня Заяць 

Учениця 6 класу Лозівської загальноосвітньої школи Тернопільського району Тетяна Заяць продовжує вражати своїми знаннями з української мови та літератури.

Вона успішно здолала всі щаблі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Спочатку дівчинка була кращою серед однокласників, потім – серед шестикласників Тернопільського району. На обласному етапі школярка виборола третє місце.

Але найбільшого успіху Тетянка досягла у фіналі конкурсу, тобто на всеукраїнському рівні. Завдяки своїм знанням, своїм творчим здібностям вона виборола друге місце серед однолітків з усієї держави.

Завдяки чудовому результату, досягнутому нею на Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, наша землячка з вересня протягом календарного року отримуватиме стипендію Президента України.

Перемога лозівської школярки – це високий престиж школи, в якій вона навчається, а також велика нагорода і для її наставниці, вчительки української мови і літератури Надії Василівни Стасюк.

Щиро вітаємо Тетяну Заяць, бажаємо їй, її батькам і педагогам міцного здоров’я і нових звершень!

 

 

Коментарі вимкнені.