На Тернопільщині чоловіка через насильство над матір’ю відправили на громадські роботи

Третього квітня начальником Підгаєцького районного сектору з питань пробації здійснено перевірку виконання громадських робіт порушником К., який відбував стягнення у виді 60 годин громадських робіт при Мужилівській сільській раді Підгаєцького району.
Порушник за час відбування стягнення виконав багато корисної роботи для громади села – прибирав прилеглу територію біля сільського будинку культури, копав водостічну канаву та обрізав дерева і кущі, прибирав територію сільського сміттєзвалища та допомагав при встановленні нової огорожі на території дитячого садка.
Такі роботи по 4 години на день виконував порушник К. за вчинення психологічного насильства щодо своєї матері, до якої висловлювався нецензурними словами та словесно погрожував розправою, чим завдав шкоди психічному здоров’ю рідній людині.
Робота виконувалась порушником у відповідності до складеного графіку, порушень трудової дисципліни порушник не допускав та запевнив, що більше ніколи не допустить вчинення протиправних дій щодо своєї матері.
Отже, можна зробити висновок, що основна мета громадських робіт, як виду адміністративного стягнення, повернути порушника до правослухняного способу життя – виконана, – каже начальник Підгаєцького районного сектору філії ДУ “Центр пробації” в Тернопільській області Петро Гевко.

Коментарі вимкнені.