Швидкісний поїзд «Інтерсіті» з 23 січня не їздитиме в Тернопіль

 
Швидкісний поїзд «Інтерсіті» змінив своє курсування і відтепер не їздитиме за маршрутом «Тернопіль-Київ» –  зі столиці попрямує до Кривого Рогу.

Відтак, на станціях Тернопіль, Волочиськ, Хмельницький, Гнівань, Вінниця,  Калинівка, Козятин потяг уже не зупинятиметься. 23 січня – останній день, коли «Інтерсіті» ще вирушить із Тернополя. Натомість із цього числа на маршрут має вийти «Інтерсіті» Київ-Кривий Ріг.

Так, із Кривого Рогу в столицю «Інтерсіті» відбуватиме зі станції Кривий Ріг-Головний о 06:15 і прибуде на Київ-Головний о 11:53. З Києва поїзд відправлятиметься щодня о 17:22 і прибуватиме до Кривого Рогу о 23:09. Про це повідомили журналісти сайту «Наше Місто». 

У довідковій залізничного вокзалу Тернополя підтвердили: швидкісний поїзд «Інтерсіті» вирушить із Тернополя востаннє 23 січня о 04:04 ранку. Надалі на цей маршрут українці більше не зможуть придбати квитки.

Багатьом мешканцям західних областей України скасування рейсу на «Інтерсіті» створило багато незручностей. Особливо важко добиратися стане насамперед працюючим людям.

Коментарі вимкнені.