Скільки вартують зупинки у Тернополі

Нещодавно встановлені міські зупинки слугують своєрідними рекламними щитами. Місто на них не заробляє, але й на утримання зупинок не витрачається.

З метрових завширшки і півтори заввишки постерів наліплених на зупинки на тернополян “дивляться” один з кандидатів в Верховну Раду України. Вартість місячної оренди сітілайта схожого розміру – 500-700 гривень.

– Управління стратегічного розвитку міської ради відповідає за розміщенгня реклами на сітілайтах та бігбордах, – пояснює начальник відділу зв’язків з громадськістю міської ради Катерина Калуш. – Оплата за їхню оренду йде в міський бюджет. Щодо тимчасової зовнішньої реклами на зупинках, то нею може опікуватись комунальне підприємство “Загребелля”.

На підприємстві зізнались, “добро” на рекламу в нових зупинках давали, але лише на одній.

– Наразі реклама розміщена лише на одній зупинці, – каже начальник КП “Загребелля” Ігор Шушкевич. – І те ми наразі тестуємо чи цікавою і ефективною буде така площина. Зупинка ця біля готелю “Тернопіль”, там рекламується один з закладів громадського харчування міста. Щодо інших зупинок я нічого вам сказати не можу.

Інші зупинки як таки вдалось з’ясувати в управлінні стратегічного розвитку міської ради на балансі комунального підприємства “Тернопільміськелектротранс”. Це підприємство може давати дозволи на розміщення там реклами. Гроші відповідно йдуть йому, воно ж виконує зобов’язання перед містом.

– Підприємства, на баланс яких передані зупинки, натомість зобов’язані підтримувати їх в належному стані, – пояснив начальник управління стратегічного розвитку міської ради Юрій Дейнека. – Також здійснювати їхній ремонт.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.