Скриньки із серцями по усій Тернопільській області дадуть дітям право на зір
У Тернополі триває Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”. Цьогоріч вона проходить уже дев’ятий рік поспіль і має гасло “Я хочу бачити світ!”.
Кошти, які зберуть до 27 квітня, будуть направлені на закупівлю обладнання, що забезпечить лікування та якісну діагностику вад зору у дітей області.
Цьогоріч до акції планується залучити 700 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції можуть взяти усі охочі. Волонтери матимуть спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збиратимуться пожертвування, мають захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця».
У кожному районі області буде створено штаби акції та загони волонтерів.
У м. Тернополі штаб акції діятиме на базі обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода Просвіта” (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3, тел.0976115988).
Кращі волонтери акції влітку зможуть взяти участь у сплаві річкою Дністер та відвідати інші цікаві місця в Україні та за кордоном.
Коментарі вимкнені.