У Тернополі в басейн дітей записують по інтернету

Кілька днів тому у Тернополі офіційно відкрили відреставрований басейн для дітей на БАМі. Зараз усі батьки, які бажають записати дитину на заняття, заповнюють відповідні заяви та проходять з дітьми огляд у лікарів. 

Сторож спортивного комплексу на вул.Бр.Бойчуків, що поруч із басейном, роздає усім бажаючим форми заяв, які повинні заповнювати батьки. Чоловік каже, що для того, аби заклад почав функціонувати, потрібно набрати бодай 80 дітей.

Попередні заявки можна подати й онлайн. Щоправда, така електронна форма не замінює офіційної заяви від батьків з печаткою дільничого лікаря.

Довідка:

Адреса: Фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ: м. Тернопіль, вул. Братів Бойчуків, 4а.

Заняття: двічі на тиждень, досвідчені тренери, реконструйований плавальний басейн, заняття в групах до 15 чоловік.

Вартість: 140 грн. в місяць на одну особу.

Деталі за телефоном: (0352) 52-65-92, щодня з понеділка по п’ятницю з 09.00 год. по 13.00 год. та з 14.00 год. по 17.00 год.

Директор закладу – Мотика Андрій Ярославович.

Заяви приймаються з понеділка по п’ятницю з 09.00 год. по 13.00 год. та з 14.00 год. по 17.00 год. за адресами:

  • Вул. Митрополита Шептицького, 26 (приміщення комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту»);
  • Вул. Братів Бойчуків, 4а (приміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту»).

Попередні заявки на заняття приймаються на електронну адресу tmusms@ukr.net за наступною формою:

Прізвище, ім’я дитиниДата народженняНавчальний закладПрізвище, ім’я батькові одного із батьків чи осіб, що їх заміняютьКонтактний телефонАдреса проживання
      

Новини Тернополя “Погляд” за інф. міської ради

Коментарі вимкнені.