Сьогодні тернопільському журналісту Володимиру Кузику виповнилося би 45 років…

“Життя прекрасне! Особливо це відчуваєш коли повертаєшся з реанімації, хоча усвідомлюєш, що до фінішу життєвого шляху залишилися лічені дні… 
Зібравши залишки сил, хочу подякувати всім друзям і знайомим, колегам і колежанкам з якими довелося зустрічатися і працювати. Не знаю чи є такі слова, які б передали вам всю глибину моїх почуттів поваги та вдячності. Я зустрічав багато різних людей, деколи і не дуже хороших. Але в кожного намагався брати щось позитивне і віддячувати добром. Деколи це вдавалося, інколи не дуже. Тому прошу пробачити мені, якщо когось образив словом чи ділом. Не відкладайте на завтра те що можна зробити чи сказати сьогодні, цінуйте кожну мить, бо час невблаганний Люблю вас всіх! Володимир Кузик“, — останній пост Володимира у Facebook. 

Володимир Кузик працював у ЗМІ з 2000 року аж до відходу у засвіти 26 січня 2014 р.: редактор кримінальної хроніки газети «RIA плюс» (2000—2002), журналіст відділу новин, ведучий, авторської програми «Скажіть відверто», координатор програм «Тема тижня», «Жіночі клопоти», «Формула здоров’я» на «TV-4»(2002—2003), всеукраїнського проекту «Вибори онлайн» (2004), журналіст газети Місто (2003—2005), заступник головного редактора, головний редактор газети «Номер один» (2005—2008), редактор газети «Тернопільська газета» (від 2008), водночас власкор інформаційної агенції «Українські новини» в Тернопільській області (2004—2005). Співзасновник громададської організації «Тернопільський прес-клуб». 2008 — переможець конкурсу на краще журналістське розслідування й авторську публікацію з протидії корупції в ЗМІ Тернопільській області за проектом «Гідна Україна».

Сумуємо і пам’ятаємо.

Коментарі вимкнені.