Сьогодні перевізники знову намагатимуться домовитись з тернополянами

Сьогодні о 13 годині в Українському домі Перемога зному намагатимуться провести громадські слухання щодо пільгових перевезень у громадському транспорті. Попередній захід ініційований міським головою Сергієм Надалом не відбувся.

Нагадаємо, що майже місяць тому перевізники Тернополя написали лист-звернення до міського голови з проханням переглянути умови перевезення пільговиків у транспорті міста. Не дочекавшись відповіді вони почали з пенсіонерів вимагати гроші. Згодом мер зініціював громадські слухання які не відбулися, як запевняють пенсіонери через мера, а за запевненням міської ради – провокаторів.

-1 thoughts on “Сьогодні перевізники знову намагатимуться домовитись з тернополянами

 • 09:25 | 13.05.2014 о 09:25
  Permalink

  Ну так перегляньте умови перевезення, але не тільки пільговиків – а в цілому умови перевезення.
  Де той автомайдан, де люстрація. Ці перевізники хочуть, щоб для них провели позачергову люстрацію, ну самі ж напрошуються.
  Вкрай необхідно перевірити чи відповідають вимогам наші перевізники:
  – чуйність та повага до пасажирів;
  – оголошення зупинок;
  – рух транспортного засобу лише після повної посадки пасажирів та підрахунку отриманих грошей;
  – чистий та охайний автобус (помивка салону автобуса взимку не перед рейсом, а після нього, так як при сильних морозах та “ідеальних” дорогах важко втриматися на слизькій підлозі);
  – справний автобус (тобто взимку нормально закриваються всі віконечка, двері без шпарин)
  – заборона куріння (для водія) під час руху транспортного засобу;
  – видача квитків за проїзд.
  Як бачимо питань дуже багато до самих перевізників (і це так – навскидку). Враховуючи технічний прогрес, зовсім неважко проконтролювати виконання цих пунктиків та викласти в Мережу.
  Шановні тернополяни, а надто пенсіонери (через яких хочуть зробити “погоду”) – БЕРІТЬ В РУКИ ВІДЕОТЕХНІКУ та щасливої Вам поїздки тернопільськими маршрутками.

 • 11:10 | 13.05.2014 о 11:10
  Permalink

  Що помінялось після підняття ціни до 2,50? Появився фірмовий одяг? Не у всіх. Не говорять по мобільних телефонах? Говорять майже усі. Оголошують зупинки? На 8 маршруті- ніколи. На інших – не завжди . Навіть відключають мікрофон. Появились нові охайні маршрутки- дуже мало. А що ж реально змінилось???? А конкретно нічого? А може зарплата зросла на 50%? Якщо пальне зросло на 50%, то ціна має зрости на 50 копійок максимум при умові виконання умов, які мали бути виконані при піднятті ціни до 2,50. А вони то не виконані!!!! Так що пане надал, мединський відмовтесь від хабарів і ціна залишиться по 2,50.

Коментарі вимкнені.