Сьогодні тернопільська молодь тестуватиме “УДАРного” Віталія Максимова

Сьогодні, 24 вересня, о 16.00 в Тернопільському Центрі Комунікацій, що в ТЦ «Атріум», відбудеться «тест-драйв» для кандидата в депутати України по одномандатному виборчому округу №163 (м.Тернопіль) від партуї “УДАР” Віталія Максимова.
Гострі запитання готує редакція «Погляду» спільно з молоддю Тернополя, а саме: з ТМГО «Файне місто», тернопільською станицею ПЛАСТ та ГО «Німецька молодь».

Усіх кандидатів, котрі бажають відповісти на запитання молоді, запрошуємо до реєстрації за номером телефону:  096 858 21 49, або за інтернет-адресою: info@poglyad.te.ua

Також пропонуємо нашим читачам, в коментарях до цієї публікації,  залишати ті запитання, відповіді на які ви б хотіли отримати від Віталія Максимова.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Сьогодні тернопільська молодь тестуватиме “УДАРного” Віталія Максимова

 • 10:50 | 24.09.2012 о 10:50
  Permalink

  Доброго дня. Віталій Вікторович мене цікавить ваша думка з приводу «об’єднаної опозиції». Було стільки сказано про спільне висування, що всі йдуть з однією метою, а чим більше йде до дати виборів тим більше це схоже на твір Леоніда Івановича Глібова «Лебідь, щука і рак».

 • 16:31 | 24.09.2012 о 16:31
  Permalink

  шановна редакціє Погляду в мене питання щодо проведення дебатів –

  ПО-ПЕРШЕ,чому саме ГО Файне місто (читай молодіжна ФЗ-дітище ФЗшника Омеляна),ПЛАСТ (давно слухняна ГО яку купляють завдяки виділенню коштів із місцевого бюджету)і Німецька Молодь (ГО Черкашина – помічник міського голови Надала)вказані як молодь міста – а решта молодіжних,студентських організацій- це не молодь міста???? чи Вам потрібні лише “свої”,”кишенькові” органзації,які задають “правильні” питання “правильним”(читай – своїм,проплаченим)кандидатам????

  ПО-ДРУГЕ,чому не публікуються відповіді на запитання?

  ПО-ТРЕТЄ,такими “псевдодебатами” (чому саме- читайте вище)Ви хочете сховати кандидатів від реального спілкування із молоддю??

  тепер ПОРАДА – запрошіть представників всіх громадських,молодіжних,студентських організацій міста та області, а не прикривайте всю прогресивну молодь -трьома,які стали завдяки цікавому і можна сказати кулуарному процесу підбору даних дебатів можна назвати “кишеньковими” організаціями???

  хочете публікуйте, а хочете не публікуйте,хоча позиція Вашого сайту і так давно відома , по публікаціях і рекламі певних осіб у формі “джинси” в тому числі…

  • 17:59 | 24.09.2012 о 17:59
   Permalink

   Шановний, тернополянин.
   Відповідь перша: Приходьте на тест-драй і задавайте свої запитання, приводьте ГО – будемо тільки раді. Оскільки місце і час вказуємо. Також можете залишати запитання під публікаціями.
   Друга: На відео все тестування – дивіться і робіть висновки.
   Третя: Читайте відповідь першу.
   І відповідь на пораду: а підкажіть, будь ласка, які наразі у Тернополі є активні молодіжні організації, буду дуже вдячна. І із задоволенням запросимо їх на тест-драйви, оскільки вони тільки розпочались.

Коментарі вимкнені.