Сьогодні тернополянка Олена Підгрушна побореться у Сочі за олімпійські нагороди

У Сочі сьогодні розігрують вісім комплектів нагород. Захоплюючим видовищем обіцяє стати жіноча гонка переслідування з біатлону. Тут поборотися за медалі зможуть і українки: Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна та Юлія Джима. Втім, остання на старт швидше за все не вийде. Тренери заявляють, так як за підсумками спринту Юлія Джима посіла 42-е місце з відставанням від лідера в 1 хвилину і 48 секунд, то на високий результат за таких умов претендувати спортсменці буде складно. Враховуючи те, що олімпійські гонки не йдуть в залік Кубка світу, тренерський штаб збірної швидше за все дасть Юлі відпочити і краще підготуватися до наступної гонки, – повідомляє прес-служба ОДА.

Найбільші шанси на медалі у гонці переслідування має Віта Семеренко, яка у спринті виборола вже бронзу. Відтак, спортсменка стартуватиме третьою з різницею від лідера лише 22 секунди. Дванадцятою на старт вийде Валя Семеренко. Тернополянка Олена Підгрушна стартуватиме26-ою за одну хвилину і шість секунд від лідера.

Українські біатлоністки стартуватимуть під наступними номерами (у дужках – час відставання від лідера):
3. Віта Семеренко (+0:22)
12. Валя Семеренко (+0:38)
26. Олена Підгрушна (+1:06)
42. Юлія Джима (+1:49)

Гонка розпочнеться о 17:00 за київським часом

Крім цього, сьогодні у Сочі визначатимуть переможців у фрістайлі (слоупстайл, жінки), лижних гонках (спринт – чоловіки і жінки), ковзанярському спорті (500 метрів, жінки), санному спорті (жінки), сноуборді (хафпайп, чоловіки) та стрибках на лижах з трампліна (жінки).

Коментарі вимкнені.