Стадіон у Тернополі відкриватимуть з допомогою вінничан

13 травня офіційно відкриється центральний стадіон. Офіційне відкриття тернопільського стадіону відбудеться 13 травня. Однак оцінити реконструйований об’єкт частина тернополян зможе ще до його офіційного відкриття, адже 12 травня тут проходитиме свято випускника.

Сцена на стадіоні стоятиме впродовж двох днів. У плані заходу спортивно-культурні дійства, виступи популярних естрадних співаків тощо. На сьогодні визначаються ім’я виконавців, які приїдуть на урочистості в наше місто. Як варіант, розглядалася можливість проведення футбольного матчу між командою тернопільських чиновників та командою зірок естради, молодих футболістів Тернополя і Польщі, але, очевидно цей варіант відпадає, бо на футбольному полі буде розміщена сцена. На разі, програма організація святкування покладена на управління культури та мистецтва Тернопільської міської ради.

До речі, відкриття стадіону відбуватиметься спільно Тернопільською міською радою і філіалом вінницької медіа-корпорації «РІА плюс». Щоправда, про можливість участі у цьому процесі тернопільські ЗМІ дізналися постфактум, – пише Номер один. Цікаво, за які заслуги керівництво Тернополя віддало перевагу іногородній філії, а не місцевим медіа?

-1 thoughts on “Стадіон у Тернополі відкриватимуть з допомогою вінничан

  • 10:04 | 12.04.2012 о 10:04
    Permalink

    мы строили-строили и ноконец постоили))))))))))

Коментарі вимкнені.