Стало відомо, де в Тернополі проводитимуть щеплення від коронавірусу

В області буде одинадцять кабінетів для проведення щеплення, з них два – у Тернополі. Також працюватимуть мобільні бригади.

Один із пунктів щеплення від коронавірусу працюватиме в Центрі первинної медико- санітарної допомоги у Тернополі. Медики вже розмістили холодильники, в яких лікарі мобільних бригад зберігатимуть вакцини. Доставляти до пацієнтів вакцини мобільні групи будуть у сумках-холодильниках.

– Бригада отримує вакцини і розміщує їх у цьому кабінеті. Є вже сформовані списки і визначають, у які дні проводиться щеплення. Вони виїжджають і проводять цю процедуру. За день вони можуть провести до 100 щеплень, – повідомила начальник управління охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

У холодильниках вакцина зможе пробути не більше п’яти днів, кажуть лікарі.

– На національному рівні є можливість зберігання вакцини при -70, на обласному – лише при -20 . На рівні районів і закладів ми можемо зберігати вакцину при температурі +2-8 градусів. Відповідно яка кількість буде поступати і на який проміжок часу, ми не можемо знати. Як тільки вакцина з’явиться в Україні, буде надано додаткову інформацію, – розповіла заступник генерального директора КНП Тернопільський обласний центр громадського здоров’я Марія Павельєва.

Коментарі вимкнені.