Степан Барна обіцяв до кінця року зробити в Тернополі те, що нікому поки не вдалося

В Тернопільській області на черзі завершення ще одного знакового довгобуду – будівлі Державного архіву, що на масиві «Дружба», в Тернополі. Будівництво даного об’єкта було розпочате ще в далекому 1991 році, утім через відсутність коштів завершити його було неможливо. Лише у 2015 році вдалося відновити фінансування й тепер потрібно ще близько 24-26 мільйонів гривень, щоб довгобуд здати в експлуатацію.

Так, за словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, в області було три знакових довгобуди: державний архів, обласна бібліотека й перинатальний центр «Мати і дитина», і завдання, яке ставить перед собою область у середньостроковій перспективі – здати кожен із них.

«Торік ми завершили реконструкцію перинатального центру «Мати і дитина» – в частині пологового корпусу. Цього ж року поставили собі за мету реалізувати проект добудови Державного архіву Тернопільської області, сподіваюся, що обставини складуться добре і нам вдасться цього досягти. Це важливо тому, що сьогодні Державний архів знаходиться у приміщення Домініканського собору, що в центрі міста. А відповідно умови зберігання там не належні. Наше ж завдання полягає в тому, щоб всі документи уніфікувати й зібрати в одному місці для подальшого їх збереження», – зазначив Степан Барна.

Коментарі вимкнені.