Степана Барну просять бути як Президент України

На офіційному сайті Адміністрації Президента України змінилися умови копіювання інформації. Відтепер «Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International». Про це пише Микола Василечко у мережі Фейсбук.

  • Це означає, що всі матеріали, опубліковані на сайті – тексти та фотографії, можна цілком легально копіювати і поширювати за умови гіперпосилання на джерело і збереження ліцензії.
    Таке вільне використання вже давно є за кордоном, приклад сайтів Білого Дому (Except where otherwise noted, third-party content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License), Президента Італії, Сенату Польщі, сайти державних органів Швейцарії, Бразилії, Нідерландів, Латвії (Сейм), Ліхтенштейну та інших країн.
    Хочеться, щоб таку ініціативу Президента запровадили й на сайті ТОДА.Степан Барна мав би цьому посприяти, щоб тернопільські журналісти також могли вільно копіювати інформацію з офіційного ресурсу адміністрації. Так само могли б зробити й сайти обласної та міської рад.

Коментарі вимкнені.