«Сторожова застава» на великому екрані в Тернополі – привід сходити в кіно всією сім’єю

На перегляд фільму про українських супергероїв «Сторожова застава» 28 жовтня у Тернопіль приїхали представники знімальної групи, підсиливши позитивне враження тернопільського глядача.

Перед показом за ініціативи Тернопільської кінокомісії в українському домі «Перемога» відбувся конкурс малюнків, за які діти отримали чимало цінних подарунків від команди фільму «Сторожова застава». Ці малюнки зберігатимуться в музеї «Сторожової застави» в Києві.

Перше українське кіно в жанрі фентезі у файному місті зустріли оплесками. Глядачі аплодували за дотепний гумор, представлений в стрічці, сильну графіку, й відзначали, що за таке вітчизняне кіно не соромно перед іноземцями. А кілька недоліків готові пробачити.

Фільм почався з однойменної книжки Володимира Рутківського, за мотивами якої дитячий письменник написав кіносценарій. Це кіно про сучасного школяра, який через портал часу потрапляє в епоху Київської Русі, де з ним відбуваються визначальні пригоди.

У фільмі знявся співак Фагот з гурту ТНМК (у ролі вартового прикордонного міста Римів), який ще написав саундтрек «Мантра» для цього фільму.

Для тернополян знімальна група відкрила кілька секретів про свій фільм:

* За мотивами фільму створили відеогру The Stronghold Defence. У ній можна власноруч боронити древній Київ, збудувавши захисні споруди на підступах до міста, відчути себе в ролі богатиря, що відбиває атаку половців. Для активації гри використовується спеціальна мітка-камінь, яку можна завантажити за посиланням: signalred.tv/thestronghold, надрукувати і розмістити на горизонтальній поверхні.

* Укрпошта створила спеціальну марку (130 тисяч штук), присвячену найбільшій кінематографічній події осені – «Сторожовій заставі».

* Зйомки фільму відбувалися на Скелях Довбуша, в Тетерівському Коші, Коростишівському кар’єрі, у Києві та Київській області, а також спеціально збудували фортецю «Сторожова Застава» на знімальному майданчику студії Film.ua.

* У київському кінотеатрі «Сінема Сіті» прем’єра фільму відбулася за участю першої леді України Марини Порошенко.

Коментарі вимкнені.