Головний архітектор Тернополя звітувати не прийшов

На сесію міської ради 28 липня було винесено питання про звіт відділу містобудування, архітектури і кадастру. Доповідати мав би керівник відділу Василь Бесага, до якого у тернополян часто виникає чимало питань (як мінімум – питання щодо перепланування та рожевого кольору будівлі, історичної пам’ятки, по вул.Острозького. Як максимум – щодо генерального плану Тернополя).

Проте замість Бесаги у сесійну залу зайшов начальник одного з управлінь відділу. Його депутати зустріли не надто приязно.
Міський голова повідомив, що Василь Бесага перебуває у заслуженій відпустці.

Коли ж доповідач не зміг відповісти на усі запитання депутатів, Андрій Шкула (“Самопоміч”) запропонував дати міському голові протокольне доручення забезпечити на наступну сесію звіт головного архітектора міста, адже депутати мають про що його запитати.

Міський голова зауважив, що в порядку денному запланований звіт саме відділу, а не його керівника. Проте Шкула наполягав. У результаті – більшість депутатів підтримали дане протокольне доручення міському голові (запросити на наступне пленарне засідання Василя Бесагу).

До слова, перед засіданням сесії, на інформаційному стенді міської ради, було розклеяно плакати з саркастичними зображеннями Василя Бесаги.

Коментарі вимкнені.